Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Migracja z nc+(-) multiroom do polsatu też z multiroom

slodown 21 Jan 2014 11:22 2904 2
    slodown
    Level 10  
    Witam

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem zmiany platformy cyfrowej z nc+(-) na polsat, mam dość nękania mnie przez enkę telefonami z "jedyną taką ofertą" i zmuszania mnie abym płacił jeszcze więcej niż do tej pory za kilka dodatkowych kanałów których nie potrzebuję.

I tu rodzi się pytanie, w chwili obecnej mam ten ich Turbo Dekoder z nagrywaniem ale muszę go oddać i drugi mały biały (nie mam pojęcia jak się nazywa) z który zapłaciłem.

Czy migrując do Polsatu muszę kupić po raz kolejny dekoder do drugiego pokoju czy mogę pozostać z wym co mam wymieniając tylko kartę na polsatowską?

Czy w związku ze zmianą platformy czekają mnie jakieś niespodzianki i problemy?

dziękuję za pomoc.
    KIEROWCA_VW
    Level 35  
    Dekoder się nie "nada", trzeba mieć te z Polsatu.
    Multiroom w Polsacie to konieczność częstego biegania z kartą pomiędzy dekoderami.
    Pomyśl zanim zmienisz operatora, by nie zmienić złego na gorsze...
    Fotodetektor

Level 30  
    slodown wrote:
    Czy migrując do Polsatu muszę kupić po raz kolejny dekoder do drugiego pokoju czy mogę pozostać z wym co mam wymieniając tylko kartę na polsatowską?

Tunery dostaniesz od nowego operatora wraz z kartami przypisanymi do tunerów. Tak to działa.
    Ważne jakie kanały chcesz oglądać.
    Jak chcesz pozostać to "ciśnij ich" o lepszą ofertę przy przedłużeniu umowy !