Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Baterie o pojemosci 4000mAh Znowu sciema??

30 Mar 2005 12:44 1494 18
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    a gdzie takie daja hehe i do jakich komórek???? Hmm taka bateria by sie tydzień ładowała hehe
  • Poziom 27  
    a gdzie ty znalazłecs taka baterie pierwszy raz o takim czyms slycze o takiej pojemnosci bateri daj link gdzies to wyczytal
  • Poziom 21  
    Ja niemoge z tego, przeciez to jest A wykonalne kurde, niemam sił na allegro. byle frajera trafic i tyle. Ja jutro wystawie wersje 6000mah hehe
  • Poziom 24  
    Witam
    Było by można taką baterie zrobić bez problemów , tyle że przy takiej pojemności bateria nie byłaby w stanie oddać odpowiedniej ilości energi w danym czasie ;) powodowałoby to częste resety komórki ;)
    Aczkolwiek ja mam robioną samemu baterię do mc60 -- 1700mAh :D
    Działa bez zarzutu ;)
  • Poziom 24  
    Hehe ja mam w domu taka 30 Ah. Tylko trzeba nosic w plecaku. Ale co za problem. Mozna by sprzedawac akumulatory od malucha one maja chyba 16 Ah Stabilizatorek na 3,2 i bedzie trzymac pol roku :).
  • Poziom 21  
    Taa to jest pomysł, ja to bym tak chciał w Z1010
  • Poziom 24  
    Ale moja mieści się w FONIE :D
    Ale wsumie jakby tak dać Ni-Cd 3000 ;) te mowe kadmówki są z deczka mniejsze niż sprzed 6 laty ;) to powinno chodzić ;)
    Musze spróbować ;) ( Dobrze jest mieć znajomego w fabryce baterji :P )
  • Poziom 24  
    Witam.

Najbardziej rozbawił mnie text:

Cytat:
    (3410 oraz 3510 bedzie sie cieżej domykała klapka)

:sm23: :D :lol: A to co, w tych modelach bateria puchnie czy co :) :) :) ?

Śmiechuu Waarte :).

Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    Nie wiem czy wiesz krapicki ale w 3410, 3510(i) oryginalne baterie BLC-1 i BLC-2 mają 7 mm grubości i są cieńsze od BMC-3 (9 mm) stosowanych np w 3310, 3330
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    popieram kolege bateria w nokii 3410 jest grubsza od 3510 niewiele ale jest
  • Poziom 27  
    bony78 napisał:
    popieram kolege bateria w nokii 3410 jest grubsza od 3510 niewiele ale jest

Są tej samej grubości - 7 mm
  • Poziom 12  
    jak wlozyc baterie od 3310 do 3510i, to w sumie nie da sie zalozyc tylu - testowane.
  • Specjalista elektronik
    Z tego, co widzę, to ma same pozytywy, a trochę już tego sprzedał, jak również inne,
    na przykład 3Ah do Nokii 3310/3330/3360: http://allegro.pl/show_item.php?item=41971832
    Inna sprawa, że może być tak: kupujący otrzymują towar, wypróbowują, że działa,
    wystawiają pozytywa, a towar dwa dni działa, i potem wysiada, bo to podróbka...

Nie znam wymiarów baterii do Nokii, więc nie wiem, jaką może mieć pojemność;
    Li-ion mają znacznie większą od NiMH, a tym bardziej od NiCd.

Sprzedający twierdzi, że prowadzi sklep - ale wygląda na to, że mało zna się
    na towarze, bo baterię Li-ion w innej aukcji opisał jako litowo-polimerową.
    I jak na sklep to podejrzanie wygląda, że nie podaje adresu...
  • Poziom 21  
    to jest sciema na maksa przeciez to jest awykonalne dla tych telefonów, jak czasem 3310 maja problemy z bateriami 1600 mah a co dopiero 4000 hehe jaja jak berety. Napisalem pismo do allegro ze to jest niepowazne, jak ludzie takie numery robia i allegro na tym traci.