Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio MultiPad 8.0 HD - The device displays 0 MB memory.

22 Sty 2014 09:41 2289 2
  • Poziom 7  
    Witam mam problem z moim tabletem Prestigio MultiPad 8.0 HD. Jak w nazwie tablecie wystąpił problem tego typu, że znikła mu po prostu pamięć. Gdy w ustawieniach wchodzę w pamięć to ogólna pamięć pisze 0.00kb. Na stronie prestigio znalazłem aktualizację, która miała naprawić ten problem oto link: http://www.prestigio.com/catalogue/MultiPads/MultiPad_8.0_HD#/product-support/firmware . Tam piszą całą instrukcję jak to zainstalować itp. więc zrobiłem tak jak tam jest napisane i wszystko się ładnie instaluje, ale po pewnym momencie wyskakuje error typu:
    Can`t mount "factory" , wipe it!
    Formatting /factory...
    factory wipe failed.
    Finding update package...
    Opening update package...
    Verifying update package...
    Installing update...
    Formatting /cache...
    Finding update package...
    Opening update package...
    Verifying update package...
    Installing update...
    Formatting /data...
    Formatting /cache...
    Data wipe failed.
    Formatting /cache...
    Cache wipe failed.
    Więc spróbowałem zrobić to ręcznie czyli wszedłem w jakieś menu przyciskami włączania i głośność + i kliknąłem na apply update from EXT tylko, że tam były 2 pliki zip do wyboru więc najpierw zainstalowałem z 1 zip, ale nie zadziałało to potem spróbowałem z 2, ale też lipa;c. Próbowałem go zaktualizować z ustawień normalnie, ale piszę, że nie ma pamięci . Wiele rzeczy z nim próbowałem zrobić. Przyszła mi jeszcze jedna myśl, żeby całkowicie usunąć androida i wgrać go na nowo tylko, że nie wiem jak to zrobić. Proszę o wasze propozycję jak to naprawić. I prosiłbym jeszcze jeżeli macie jakiś pomysł to piszcie jak tego dokonać, bo ja w tym zielony jestem. Z góry dziękuje.
  • Moderator Programowanie
    A którą wersję oprogramowania pobrałeś? 1.0.42 czy 1.0.23?
  • Poziom 7  
    Próbowałem i tą i tą. Żadna nie pomogła i żadna się nie zainstalowała automatycznie.