Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Władimirec-nie chce odpalić.

22 Sty 2014 14:58 2790 13
  • Poziom 7  
    Witam. Ostatnio przyszło mi odpalać stary ciągnik władimirec T25 A który po dwuletnim postoju nie chce odpalić. Wymieniłem filtry, przepompowałem cały układ nowym paliwem i przy próbie odpalenia chwycił od razu ale pochodził na maksymalnych obrotach bez możliwości zmniejszenia ich pedałem gazu i po minucie zaczął zwalniać obroty i zgasł.Kolejne kilka prób odpalenia nie poskutkowało. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :D
  • Poziom 31  
    A olej był w skrzyni korbowej? :cry: Paliwa zostało czy wszystko wypalił?
  • Poziom 21  
    Sprawdź układ paliwowy, ja w samochodzie dieslu tak miałem. Jak dostawał za mało paliwa (rezerwa) to wchodził na bardzo wysokie obroty.
  • Poziom 7  
    Olej był. Układ paliwowy raczej drożny jedyne co to pompa nie była czyszczona. Powrót paliwa drożny bo ropa przy pompowaniu wraca do baku.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Wszystko ok ale dlaczego jak zapalił to go powoli zmuliło i dlaczego nie reagował na manipulację pedałem gazu? Ciągnik ten był próbowałem odpalać tylko na ,,popych'' więc to nie wina słabego akumulatora.
  • Poziom 7  
    Jest ale pompowałem jak zgasł i nie załapał ale możliwe że pompa wtryskowa się zapowietrzyła. Niestety nie wiem dlaczego jak chodził przez chwile.
  • Poziom 7  
    Czyli to raczej zwykłe zapowietrzenie pompy a nie jej wada? A czy pompa mogła się czymś zapchać i jak ewentualnie to usunąć bo ciągnik stał 2 lata i może jest jakieś sitko za filtrami?
  • Poziom 7  
    Dzisiaj próbowałem go odpalić i okazało się że pompa nie podaje paliwa. Przy pompowaniu ręczną pompką i jednoczesnym kręceni zaczyna tryskać. Czy ona jest zapowietrzona czy pompka zasilająca jest zepsuta czy może jeszcze coś innego?
  • Poziom 7  
    Dobrze jutro spróbuję jeszcze raz porządnie ją odpowietrzyć.
  • Poziom 7  
    Jednak pompa siadła. Po regeneracji śmiga jak nowa. ;)