Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebne PCB do MARSHALL JCM800

30 Mar 2005 16:33 4184 8
  • Poziom 17  
    Witam
    Poszukuję pcb (dokładnie mozajkę ścieżek) do MARSHALL JCM 800 lub JCM 900.Szukałem w necie i nic nie ma.

Bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 21  
    Hmm tych marshalli to było kilka wesji w zależności od roku wypuszczenia. A płytki to nieznajdziesz bo były robione w pająku.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    już w 83 roku ( a może nawet wcześniej) było pcb
    ja sam zrobilem na pcb ale mam ją tylko namalowaną na kartce
    tzn tylko 800
    jest pełno zdjęc tych marshalli (i i ch płytek) w necie ja odgapiem ze strony mhuss.com
    jak się przyjżysz i masz schemat to można dośc łatwo płytkę odtworzyć
    tylko uważaj na scieżki nioewykorzystane - w niektórych trzeba zostawić na płytce taką odległość bo było by za blisko

napewno nie ma w necie wzoru płytki????
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    no wiesz jak znajde jakiś skaner
    ale to jest malowane przeze mnie hyba nawet ołówkiem
    spróbuje poszukać skanera
    ale kliknij sobie na tom strone marka hussa
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    heh zeskanowałem tą płytkę
    wygląda to jak wygląda ale może do czegoś sie przyda
    jako że mój ukłąd trochę zmieniłem ( dodałem regulację biasu dla obu lamp mocy) to płytka jest troche inna - te miajsca zaznaczylem tzn tam gdzie wiedziałem to poprawilem cieńką kreską a tam gdzie nie pamiętam tp są strzałki - to na prawej stronie - na lewej ( w preampie) strzałka oznacza że tam trzeba zostawic trohe więcej miejsca miedzy scieżkami bo są za blisko ( chyba tam)
    jest to widok od strony elementów , więc trzeba obrócić sobie żeby namalować scieżki

śmieszne nie?

i dostałem od elektrody meila z podziękowaniami że taki mądry jestem i 3 punkty i kwiaty i wogóle ... :-)

aha te dziwne napisy oznaczaja albo +kond - kondensatory filtra albo tr.gl - trafok głośnikowy - reszte łatwo zgadnąć

pozdro