Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nieznany - Prośba o identyfikację części

22 Sty 2014 22:37 672 3
  • Poziom 11  
    Witam drogich użytkowników forum, jeśli to błędny dział to proszę moderatora o przeniesienie do stosownego.

Piszę gdyż na parkingu znalazłem taką oto część:
    Nieznany - Prośba o identyfikację części

Normalnie nie przejąłbym się tym zbytnio, ale dzisiaj zmieniałem opony na zimowe i obawiam się, że to "coś" mogło wypaść z mojego samochodu. Nie ma na tym żadnych oznaczeń, jest całe w rdzawym osadzie.
    Tak więc mam trzy pytania:
    -co to jest?
    -czy to "coś" mogło wypaść z opla insignii?
    -I jeśli odpowiedź na pytanie 2 jest twierdząca to czy można bez tego bezpiecznie jeździć?
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Wygląda na trzpień z korektora siły hamowania. Mógł wypaść podczas zmiany opon (podnoszenia auta). Z Insigni to nie wypadło, i gdyby Tobie to wypadło to nie miałbyś hamulcy.
  • Poziom 39  
    tellet napisał:
    dzisiaj zmieniałem opony na zimowe

Wcześnie się zreflektowałeś hahaha.
  • Poziom 11  
    Dzięki przemo, uspokoiłeś mnie. Znalazłem toto na parkingu pod domem, więc chyba by wypadło wcześniej, zwłaszcza, że przejeżdżałem przez dużo "leżących policjantów" po drodze.

@kwok: wiem, że jakieś młoty w sejmie chciały wprowadzić nakaz jazdy na zimówkach od 1.01 aż do, bodajże, końca marca. Ostre mrozy mamy od niecałego tygodnia, ze śniegiem podobnie, wcześniej było zbyt ciepło żeby na zimówkach jeździć. W poniedziałek się umówiłem na dzisiaj, więc nie jest źle. Co prawda na parkingu osiedlowym można oberka wywijać, nawet z zimówkami.