Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

. passat b5 2.5tdi 4motion engine workshop

koregk2 23 Jan 2014 01:57 2745 4
    koregk2
    Level 8  
    witam . mam problem z swoim pasacikiem jest to 2.5tdi 4 motion 00r b5 , silnik AKN. mianowicie wyswietla mi sie blad ENGINE WORKSHOP i mruga kontrolka od swiec. i to mi sie tak pojawia jak mam mniej niz 1/4 paliwa w zbiorniku. wymienilem juz pompke elektryczna w zbiorniku a problem znow sie pojawia. i jak mam malo paliwa to zapala blad i po chwili auto gasnie . a jak doleje paliwa powyzej 1/4 to jade dalej. i oco tu panowie chodzi. i zauwazylem ze jak zapala bląd to w koszu w zbiorniku jest bardzo malo paliwa. i pompka buczy a jak doleje wiecej to wszystko jest ok i pompka ladnie przelewa. jak zapali blad to w lewej komorze jest paliwo a w prawej tam gdzie kosz bardzo malo paliwka:( wie ktos moze o co w tym wszytkim chodzi? ja juz zgupialem . ma ktos moze schemat tego zbiornika i kosza czy cos w tym stylu ? moze ktos zna odpowiedz na moj problem o co tu chodzi. przypominam ze jest takze mroz -8 niewiem czy to ma cos akurat wspolnego.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    koregk2
    Level 8  
    miniejsza z tym drugi prolblem mialem dzisiaj. rano po nocy gdzie bylo -16stopni . samochod chcialem odpalic krecilem i nic i jak krecilem wyskoczyl blad OIL PRESS stop motor. i dupa autka nie odpalilem i wie ktos co sie mu stało? wczoraj normlnie autkiem jezdzilem dolalem mu wiecej paliwa i jezdzil a teraz nawet odpalic nie chcial. i nastepny bład OIL PRESS stop motor rece opadaja juz wie ktos o co chodzi? prosze o pomoc
    leonov
    Level 42  
    Czyli za niskie ciśnienie oleju, do sprawdzenia: poziom oleju, filtr, ciśnienie oleju.
    No chyba że zamarzł ale przy -16 raczej nie powinien, chyba że to jakiś mineralny ?
    andrzej20001
    Level 43  
    Jak długo kręcisz jest sygnał obrotów a nie odpali to szafa wywali oil press,tym sie nie przejmuj. Szukaj dlaczego nie odpala.