Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wykonanie schematu prostego urządzenia - stroboskopu lub włącznika żarówek

siporef 30 Mar 2005 18:55 1296 5
  • #1 30 Mar 2005 18:55
    siporef
    Poziom 2  

prosze o pomoc-otoz-nauczyciel na technice zadal nam zeby zrobic"cos" elektrycznego:lol:a ja sie na tym WOGOLE nie znam
    myslalem moze zeby zrobic jakis prosty stroboskop, albo urzadzenie ktore wlacza zarowke na dzwiek
    ale KOMPLETNIE NIE WIEM JAK SIE DO TEGO ZABRAC!!
    PROSZE O POMOC
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]

0 5
  • #2 30 Mar 2005 19:08
    raffq
    Poziom 16  

Witam kolege,no coz nie znajac sie kompletnie na elektronice bedzie Ci bardzo ciezko cokolwiek zlozyc.Mozesz sprobowac zlozyc jakis uklad z kitow(zestawow do samodzielnego montazu)dostepnych w sklepach elektronicznych.

0
  • #3 30 Mar 2005 19:17
    siporef
    Poziom 2  

swietnie mowisz tylko ze ja nawet nie wiem co trzebabyloby kupic i...nie mam pojecia co zmontowac
    prosze o np.jakas podpowiedz ;]

0
  • #4 30 Mar 2005 19:23
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 30 Mar 2005 19:59
    siporef
    Poziom 2  

no to nie wiem co... ;]
    trudno-nie zrobie tego i jedynka
    ale jakby ktos cos no to wiecie :lol:

0
  • #6 31 Mar 2005 17:59
    szymon188
    Poziom 21  

Najprostsza droga,zeby zrobic "cos elektronicznego" to dowiedziec sie gdzie w okolicy jest sklep elektroniczny i zaopatrzyc sie w jakis zestaw np firmy Jabel albo Nord Elektronik.W wiekszosci nie sa to somplikowane uklady,jest do nich szczegolowa instrukcja no i jest gotowa plytka drukowana.Praktycznie skladanie takich kitow to jak puzzle.Jesli bys mial jednak jakies problemy to pytaj na forum albo jakiegos znajomego ktory sie tym zajmuje.
    Wlasnie zauwazylem,ze jestes z Kedzierzyna,wiec jesli wybierasz sie do Opola to wstap na ul.Ligonia do sklepu Multi Elektronik.Tam mozesz sie zaopatrzyc w takie kity i obsluga Ci doradzi co jest w miare proste.

0