Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co w następstwie SE Xperia NeoV?

Htomas 23 Sty 2014 21:29 786 2
  • #1 23 Sty 2014 21:29
    Htomas
    Poziom 18  

Niestety ktoś najprawdopodobniej ukradł mi telefon z kieszeni w markecie. Gdy sie zorientowalem że nie mam komórki i zadzwoniłem na swój nr to już odzywała się poczta głosowa...
    Przyzwyczaiłem się do smartfona, więc chcę kupic nowy, bo na odzyskanie chyba nie ma co liczyc, chociaż zgłosiłem sprawę na Policji.
    Telefon ma mieć dobry aparat fotograficzny min. 5 MPx oraz kamerę min. 720p. No i musi byc dioda LED
    Zależy mnie tez na dobrej jakości dźwięku.
    SE Xperia Neo V mozna trafić na Allegro nawet za 350 zł z dostawą (gwarancja sprzedawcy) nowy, albo uzywane "od kobiety" za niecale 300 zł. Chyba nie warto się w to bawic? :D
    Myślałem np. o LG L7 P700 za ok. 400 zł, podobno ma dobry wyświetlacz, ale kamera ma tylko rozdzielczość VGA. Albo o Samsung Galaxy Ace II za ok. 520 zł na Allegro.
    Co byście doradzili w cenie ok. 500 zł?

0 2
  • MagBoss
  • #2 24 Sty 2014 21:30
    TomekxD
    Poziom 29  

Napewno nie L7. Za te 5 setek nowki tylko, czy uzywki tez wchodza w gre?

0
  • #3 25 Sty 2014 07:44
    Htomas
    Poziom 18  

TomekxD napisał:
    Napewno nie L7. Za te 5 setek nowki tylko, czy uzywki tez wchodza w gre?

Nówki. Zresztą juz kupiłem Samsunga Galaxy Ace 2 za 470 zł, bo nie miałem czasu czekać na odpowiedzi. Ze względu na promocje w Media Markt i innych sklepach ten telefon był bardzo atrakcyjna propozycją, bardzo przypomina Xperia Neo V, z tym że jest kilka różnic: jaśniejszy wyświetlacz, 2rdzeniowy procesor, większa pamięć wbudowana i RAM, mozliwośc odbierania i kończenia połączeń przyciskami sprzetowymi (wbrew pozorom to bardzo duża zaleta, bo kombinowanie z przeciąganiem ikony w Neo V powodowało duze problemu z odbieraniem połaczeń i pretensje znajomych), dioda LED o cieplejszym odcieniu i ładnym skupieniu światła w kształcie spłaszczonego owalu, bardzo fajny fabryczny widżet z zegarem, datą i pogodą. Na szczęście dało się bez problemów zaimportowac kopię zapasową NeoV do Ace 2, bo ręczne wklepywanie kontaktów to trochę zmudna robota, nawet za pomoca kompa :D

0