Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung corby s3650 reset (sprawa życia i śmierci)

leadi11 24 Sty 2014 21:40 1323 4
  • #1 24 Sty 2014 21:40
    leadi11
    Poziom 1  

Cześc
    Dziś chciałem wgrać nowego softa do corbiego.
    Zainstalowałem sterowniki pobrałem softa z tego forum, pobrałem muliloader v5.56 zaznaczyłem na samej górze BRCM2133.
    Znalazło mi port włączyłem telefon (ściszanie, aparat, zakończenie rozmowy) wszystko ok kliknolem download. Wyskoczyło że succes gull czy cos odłączyłem telefon i teraz włancza się do momentu ładowania załaduje sie i odnowa to samo ;/
    Wcześniej telefon działał.
    Nie da się włączyć tego menu z tymi 3 klawiszami. Pomocy co zrobić bo telefon nie jest mój.
    Ten co mi pomoże zrobie wszstko dla niego!

1 4
  • #2 24 Sty 2014 23:36
    bajeczny88
    Poziom 26  

Bateria na pewno naładowana? Jeśli tak i jeśli robisz to poprawnie to raczej uszkodziłeś obszar bootloadera i wtedy pomoże serwis i naprawa boxem.

0
  • #3 25 Sty 2014 00:12
    archi3
    Poziom 31  

bajeczny88 napisał:
    Bateria na pewno naładowana? Jeśli tak i jeśli robisz to poprawnie to raczej uszkodziłeś obszar bootloadera i wtedy pomoże serwis i naprawa boxem.

Przepraszam ale nie moge patrzeć jak ktoś takie brednie wypisuje... Powiedz mi jak mógł uszkodzić bootloadera skoro telefon startuje (to nie wazne sie do końca nie uruchamia). Co do autora załaduj jeszcze raz soft na naładowanej bateri i nie odłączaj od razu po jego zakończeniu tylko poczekaj aż tel wszystko ustawi i dopiero sie uruchomi. Pozdrawiam

Ps zakładam ze pliki z softem nie są uszkodzone, bo równie dobrze moze to tez byc to.

0
  • #4 25 Sty 2014 11:42
    Krolswiata
    Poziom 11  

Przed flashowaniem zaznacz opcję full download.Jeśli nie pomoże, przeflashuj jeszcze raz z zaznaczonym boot change i full fdownload.

0
  • #5 25 Sty 2014 14:49
    elemen_th
    Poziom 29  

Sprawdź czy przy flashowaniu nie miałeś zaznaczonej opcji MASTER ROM, jak miałeś to przeflashuj jeszcze raz z boot change, full download i bez master rom.

0