Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Spadki fps w grach typu league of legends

Rezuu 25 Jan 2014 00:08 3603 8
    Rezuu
    Level 8  
    Mam taki problem , zaczynam sobie grę wszystko dobrze 60 fps -50 a za chwile 20 lub 15 a za jakieś 10-15 sekund znów 60-50 fps co mam zrobić ?
    asdqwerty
    Level 21  
    Spróbuj zainstalować najnowszy sterownik do karty graficznej. Jak to nie pomoże, to zmień wygląd systemu. Opisane jest to tutaj.
    Rezuu
    Level 8  
    asdqwerty wrote:
    Spróbuj zainstalować najnowszy sterownik do karty graficznej. Jak to nie pomoże, to zmień wygląd systemu. Opisane jest to tutaj.
    A jak zainstalować te najnowsze sterowniki karty graficznej ?
    asdqwerty
    Level 21  
    Rezuu wrote:
    asdqwerty wrote:
    A jak zainstalować te najnowsze sterowniki karty graficznej ?

Ściągnąć właściwe sterowniki ze strony producenta, odinstalować stare przez Menadżer urządzeń (wybierając opcję Odinstaluj dla karty graficznej), zresetować komputer, zainstalować ściągnięty sterownik (przeważnie jest to plik Setup.exe).
    elessar87
    Level 33  
    Rezuu wrote:
    co mam zrobić ?

Wyczyścić komputer z kurzu, wymienić past/termopady, skontrolować heat-pipe, jeśli występuje.
    Rezuu
    Level 8  
    elessar87 wrote:
    Rezuu wrote:
    co mam zrobić ?

Wyczyścić komputer z kurzu, wymienić past/termopady, skontrolować heat-pipe, jeśli występuje.

Ale mam tak tak co się odkręca zeby sie dostać do wentylator itp, to śruba nie chce się odkręcić ma tam zryte bo wogóle się nie kręci bo zamiast być krzyżyk zrobiło się kółko tak ktoś to zrył co mam zrobić ?
    asdqwerty
    Level 21  
    Użyć kombinerek i znaleźć sobie nowe śrubki.
    Rezuu
    Level 8  
    elessar87 wrote:
    Rezuu wrote:
    co mam zrobić ?

Ale mam tak tak co się odkręca zeby sie dostać do wentylator itp, to śruba nie chce się odkręcić ma tam zryte bo wogóle się nie kręci bo zamiast być krzyżyk zrobiło się kółko tak ktoś to zrył co mam zrobić ?

Dodano po 0 [sekundy]:

elessar87 wrote:
    Rezuu wrote:
    co mam zrobić ?

Dodano po 0 [sekundy]:

elessar87 wrote:
    Rezuu wrote:
    co mam zrobić ?

Dodano po 4 [sekundy]:

elessar87 wrote:
    Rezuu wrote:
    co mam zrobić ?

elessar87
    Level 33  
    Można spróbować śruby z lewym gwintem, ale chyba prościej będzie użyć dopasowanego płaskiego śrubokręta i po zarysowaniu szczelin, przy mocnym dociśnięciu powinno pójść. Ostatecznie zostaje jeszcze wiertarka.

Muszę Cię jednak rozczarować. Do porządnego czyszczenia i wymiany past nie wystarczy zdemontować tylko tych łatwodostępnych klapek.