Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mondeo mk2 brak ciśnienia na 1 i 2 garze Skaczące obroty

25 Sty 2014 11:06 924 2
  • Poziom 8  
    Witam Mam spory problem z moim Fordem Autko odpalało normalnie na starych świecach Lecz były styrane więc postanowiłem je wymienić na nowe i tak zrobiłem po wymianie autko nie chciało odpalić jak odpalił zachował sie jak by nie pracował na wszystki gary postanowiłem oddać autko na serwis stwierdzili brak ciśnienia na 1i2 wycenili mi naprawę od 1000 do nawet 3000 lecz dalej nie wiem co jest przyczyną może jesteście wstanie podpowiedzieć od czego to może być Autko kupiłem dojechało o własnych siłach do Domku zabrałem sie za naprawę zawieszenia wieć od zakupu auto zrobił ok 30 km i na tym się skończyła jego jazda jak autko odpali i ruszy gaśnie podczas jazdy gaśnie nie mam pomysłu proszę o pomoc
  • Poziom 20  
    Czy podczas wymiany świec nic Cie nie wpadło do środka ?
    Może coś wrzuciłeś do komory i uszkodziłeś gniazda zaworowe/ cylindry.
    Ile konkretnie wynosi sprężanie ? Zupełnie zero ?
    W każdym razie bez ściągania głowicy nic nie stwierdzisz.
    3k za mk2 ?! Stary za 2k kupisz sprawny silnik.... no chyba, że masz ST :)
  • Poziom 8  
    raczej nie była pęknięta jedna porcelanka lecz cała nic nie wpadło ojciec czyścił z pod uszczelki pokrywy przepalony olej uszczelka puszczała olej na 2 świece wybrał olej szmatką z miejsca świec przed zdjeciem pokrywy i jego czyszczenia z przepalonego oleju Autko odpalało na szczał nie wiem czy to ma coś do znaczenia czy też nie . z tego co mechanik mówił to nie ma wcale ciśnienia tak zrozumiałem z jego gadki :) czyli trzeba podnieść głowice i zobaczyć się stało przed zakupem auta auto stało 6m/c bez jazdy po odpaleniu tak jak by na jeden gar nie chodził i to na pękniętej świecy wiec sądziłem ze wymiana świec naprawi .