Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawka bluetooth mono - odbiór radia

25 Sty 2014 11:58 2919 11
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 29  
    Na żadnej chyba, że będziesz słuchał radia internetowego. Kabel w słuchawkach działa jako antena do radia i bez nich nie działa.
  • Poziom 29  
    No to skoro ma wbudowaną antenę to od telefonu zależy czy puszcza muzykę na słuchawkę mono. Niektóre tak, niektóre nie, trzeba by sprawdzić czy ten model tak działa.
  • Poziom 25  
    Słuchawka musi posiadać profil Advanced Audio Distribution Profile - A2DP. Telefon musi posiadać możliwość odtwarzania radia bez wpiętych słuchawek przewodowych.
  • Poziom 29  
    Pojedyncza słuchawka nie musi, spotkałem się z telefonami, które puszczały muzykę przez HF BT ale jakość była taka jak by mi ktoś z kim rozmawiam przez telefon puścił u siebie muzykę w pokoju albo jak na infoliniach muzyczka.
  • Poziom 25  
    To już kwestia konkretnego telefonu. Jeśli telefon puszcza dźwięk zgodnie z profilami to bez A2DP się nie obejdzie. Nie wiedząc o jakim modelu telefonu rozmawiam ciężko coś dokładniej mówić.
  • Poziom 29  
    krzywaj napisał:
    Nie wiedząc o jakim modelu telefonu rozmawiam ciężko coś dokładniej mówić.
    Nie czytając chyba...
    belczynski napisał:
    Nadmieniam że mam nokia lumiia 620
  • Poziom 25  
    Racja moja wina.
    Więc krótko: W Lumii 620 tylko A2DP 1.2 i tylko z włożonymi słuchawkami jako antena. Bo Lumie nie działają bez słuchawek zwykłych. Najlepiej wcześniej przetestować, bo nie wiem czy dźwięk będzie puszczany przez bluetooth jeśli są włożone słuchawki. (jak nie zapomne to sprawdze wieczorem.)
  • Poziom 29  
    krzywaj napisał:
    W Lumii 620 tylko A2DP 1.2 i tylko z włożonymi słuchawkami jako antena.
    To już nas oświecił właściciel chyba, że słuchał internetowego i nawet o tym nie wie.
    belczynski napisał:
    radio w telefonie na glosno gra normalnie bez żadnej anteny
  • Poziom 25  
    No cóż, nie mam Lumii 620 więc moich słów nie można traktować jako prawdę objawioną, ale na 920, 520 i 800 to nie działa bez słuchawek, wątpię, żeby Nokia dorabiała antenę dodatkową do l620, a MS modyfikowało sterownik pod to.

Jeśli chodzi o profile to jestem pewien, że bez a2dp nie ruszy.