Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mitronik
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klipy video w telefonach Nokia...

kris3000 30 Mar 2005 21:34 1658 6
  • #1 30 Mar 2005 21:34
    kris3000
    Poziom 9  

Witam. mam telefon Nokia 6630 (3G). Chciałbym wgrać do niej klipy video, program do wgrywania mam, chodzi mi jednak o program którym odpowiednio do nokii sformatuje ten klip (ogranicznik klatek, rozmiar, kodek itp.) Dla ułatwienia powiem że na obecnym oprogramowaniu tel obsługuje mi pliki realplayera i *.avi. Prosze o jakis link, program nie musi byc konkretnie do nokii, moze to byc zwykly program do obróbki video, nawet skomplikowany w obsłudze, byle by miał taką możliwość. POZDRAWIAM I CZEKAM NA POMOC.

0 6
  • Mitronik
  • Mitronik
  • #3 31 Mar 2005 22:10
    kris3000
    Poziom 9  

OK. Dzieki za programy, ale teraz mam problem z instalacja kodeków i odtwarzaka w telefonie. Program wysyła aplikacje, ale w telefonie pisze wtedy: "Instalation security error. Unable to install". Co musze jeszcze zrobic? POMOCY!

0
  • #4 01 Kwi 2005 07:48
    puchbeary_1
    Poziom 20  

poszukaj w sieci programu smartmovie i dodatków do niego . (nie wiem co kolega krapicki ci wysłał)jesli nie chvce ci się zainstalowac aplikacja w telefonie może to oznaczac że byla ona przeznaczona na niższą klase symbiana (chiba 6.0). spróbuj znaleśc taki dedykowany na 7.0. jesli nie znajdziesz dokładnie opisanej aplikacji w secji pozostaje ci instalować do skutku znalezione wersje. co do konwerterów to najprostszym z nich jest nokia multimedia konwerter-dzięki niemu otrzymasz pliki które sa ogólnie akceptowalne przez nokie dla jej telefonów.-dzwiek w formacje .amr lub .abwamr i filmy w formacje .3gpp nie jest to jakos zachwycajaca ale musisz pamietac ze to tylko telefon nawet jesli skomplikowany i wypasiony. co do konwerterów do .rm to jest ich od groma w sieci

0
  • #5 01 Kwi 2005 07:58
    Oineh
    Poziom 20  

Masz tu programik do obrubki filmików. Dużo opcji z każdego formatu zrobisz każdy inny. Możesz przeskalować jak masz w systemie odpowiednie kjodeki możesz nimi zakodować. Dosłownie wszystko co trzeba. Może w necie jest nowsza wersja . Ja nie pamiętam skąd go ściągnołem więc Ci go dołąćzam.

0
    Załączniki:
  • #6 02 Kwi 2005 14:19
    kris3000
    Poziom 9  

Faktycznie, sprawdzilem, ta wersja Smart movie + kodeki nie jest pod mojego symbiana. Tak więc jeśli ktoś posiade te własnie programy tylko pod sybiana 7 to prosze o kontakt. Szukam również programów lub koderów formatu real.

0
  • #7 03 Kwi 2005 21:59
    evil_endriu
    Poziom 10  

Masz za nowa wersje symbiana do programow ktore chcesz na telefonie zainstalowac. i to wszystko. Masz lipe........ale plebs

0