Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zalany siemens A52 i dziwna usterka

30 Mar 2005 22:01 1107 7
  • Poziom 19  
    Witam klubowiczów
    Otóż mam ten telefonik po zalaniu sokiem , kawa nie wiem dokładnie czym .
    Telefon miał male ślady zalania czymś słodkim. Wyczyściłem go w środku acetonem. I tu pojawia sie suterka . Ten telefon moge tylko włączyc przez naciśniecie jednoczesnie klawisza numerycznego i włączania . Telefon się włączy ok ale dalej już wogóle nie reguje klawiatura. Aha i przy próbie właczenia samym huzikiem on diody od podświetlenia raz słabo mrygną.
    Czy mam do całego dokładniem wykąpac w cleanlaserze . Czy jest on jeszcze do odratowania??

Prosze o opinie
    Pozdro
    Bartek
  • Poziom 24  
    Wanienka, itp. Powinny pomóc. Próbuj ...

Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    wykąp, wysusz, sprawdź ścieżki - klawiatura musi chyba gdzieś zwierać.
  • Poziom 19  
    Mi taki kupel pwiedział ze to wina oprogramowania które sie uszkodziło po zalaniu. Nie wiem czy mu moge wierzyć?
    Pozdro
    Bartek
  • Poziom 15  
    jest zalany i tylko kompiel mu pomozse dluga kompiej i bedzie oki jak by nie pomoglo to po kapile proponuje wygrzanie ewentyalnie poniej nowy sofcik i musi dzialac
  • Poziom 19  
    Mi taki kupel pwiedział ze to wina oprogramowania które sie uszkodziło po zalaniu. Nie wiem czy mu moge wierzyć?
    Pozdro
    Bartek
  • Poziom 15  
    ja bym w to nie bardzo wierzyl zacznij od wanienki i zobaczysz on po prostu ma zwarcie i wymiana softu nie zabardzo pomoze jak nie usuniesz zwarcia wanienka - grzanie - i dopiero soft no chyba ze stani etylko po wanience to bedziesz mial mniej roboty powodzenia
  • Poziom 19  
    Witam
    Temat zamykam .
    Podowem uszkodzenia telefonu był procesor , po którym telefon po wymianie na inny uzywany ruszył i działa do tej pory

Temat
    Zamykam
    Dzieki wszystkim za odpwoiedzi
    Bartek