Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Obudowa do g這郾ika. Pytanie.

Szeryf1997 25 Sty 2014 16:07 897 5
  • #1 25 Sty 2014 16:07
    Szeryf1997
    Poziom 10  

Witam.
    Interesuje mnie zrobienie obudowy do g這郾ika.
    Prawdopodobnie b璠zie to Beyma 18P1200Nd.
    Obudowa oczywi軼ie bass-reflex.
    Kompletnie nie znam si na tym i dlatego prosi豚ym, 瞠by kto mi napisa ile mniej wi璚ej litr闚 potrzeba do takiej kasty. By這by fajnie gdyby kto mi naszkicowa projekt do tego, ewentualnie je瞠li jest jaki program komputerowy do "wyliczania" pojemno軼i to poprosz o jego nazw.
    Pozdrawiam :)

0 5
  • #2 25 Sty 2014 17:04
    macieji5
    Poziom 11  

Podstawowy program to winisd. Gdzie na forum znajdziesz opis co i jak w nim robi. Do zaprojektowania dobrej obudowy sam program niestety nie wystarczy.. trzeba mie du膨 wiedz ;).

Mo瞠 kolega Granat napisze co wi璚ej odno郾ie samej obudowy.

Pozdrawiam

0
  • #3 26 Sty 2014 10:18
    DDN
    Poziom 31  

Szeryf1997 napisa:
    Interesuje mnie zrobienie obudowy do g這郾ika.

Szeryf1997 napisa:
    Kompletnie nie znam si na tym

Jak si czego nie umie to si za to nie zabieramy. R闚nie dobrze mo積a by powiedzie "mam sportowe auto, troch umiem jezdzic mog wystartowa w rajdzie?"

0
  • #4 26 Sty 2014 11:37
    macieji5
    Poziom 11  

W powy窺zym po軼ie jest du穎 racji, ale... do odwa積ych 鈍iat nale篡! Jednak je瞠li zale篡 nam na zrobieniu jednej obudowy i na tym chcemy zako鎍zy nasz "przygod" z w豉snymi "projektami" raczej nie ma sensu si w to bawi. Szkoda czasu i pieni璠zy...

0
  • #5 26 Sty 2014 12:31
    DDN
    Poziom 31  

Jak by tak mia這 by ze wszystkim to ka盥y budowa by sobie co popadnie, co by chcia i nie potrzeba by nam by這 specjalist闚 w r騜nych dziedzinach. Racja 瞠 jest ciekawo嗆 i ch耩 zrobienia czego samemu, ale przedtem nale瘸這 by poczyta co na ten temat, po praktykowa sprawdzi czy "TO"to jest aby na pewno to co chcemy robi, bo nie ma sensu jednostkowo co zbudowa cz瘰to byle jak i na tym spocz望 (trac帷 przy tym czas i pieni康ze)

0
  • #6 26 Sty 2014 13:44
    398216
    U篡tkownik usun掖 konto