Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instaltest 61557 - Instrukcja obsługi

25 Sty 2014 20:34 5856 6
  • Poziom 30  
    Witam
    Poszukuję instrukcji obsługi miernika Metrel instaltest 61557, ale starszej wersji tego miernika. Jest to prawdopodobnie wersja z przed 2003r.
    Dokładnie do tego staruszka.
  • Poziom 24  
    Może tutaj kolega znajdzie rozwiązanie problemu
    Link
    Link
    Link
    Być może instrukcja od nowego eurotesta jest taka sama jak do tego kolegi, na pierwszy rzut oka zmienił się tylko kolor :D

Kolega ma taki miernik w poniedziałek zapytam o instrukcję jeśli będzie miał to skseruję koledze.
  • Admin Elektroenergetyka
    elektronikq napisał:
    Może tutaj kolega znajdzie rozwiązanie problemu

Kolega prosił o instrukcje, a nie karty katalogowe :D
    elektronikq napisał:
    Być może instrukcja od nowego eurotesta jest taka sama jak do tego kolegi, na pierwszy rzut oka zmienił się tylko kolor

Nie jest taka sama, sam przyrząd ewoluował podczas wielu lat. Ponadto było wiele wersji pod tą samą magiczną nazwą. Niektóre różniły się kolorem obudowy, inne kolorem wyświetlacza a jeszcze inne funkcjami i przyciskami.
    Tu zdjęcie mojego miernika z podobnych lat o identycznej numerycznej nazwie:
  • Poziom 30  
    Instrukcję od nowszego mam. Nowszy ma więcej bajerów i całkiem inne (bardziej rozbudowane) menu oraz graficzny wyświetlacz. Całkiem inaczej opisane funkcje na przełączniku i w innym położeniu. Instrukcja od nowszego modelu (takiego jaki ma kolega Łukasz) nie pasuje do mojego miernika. Teraz dopiero doczytałem że to nie jest Eurotest tylko Instaltest.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Kolego Łukasz w kartach katologowych można znaleźć dużo ciekawych rzeczy :D

To skoro Instaltest to proszę:

Link
  • Pomocny post
    Specjalista elektryk
    Witam
    Mam skan instrukcji z 2003 roku - więc nie wiem czy jest zbyt nowy.
    Link Google Drive
    Instrukcja jest w oddzielnych jpegach, ale wtedy nie miałem możliwości skanować ją bezpośrednio do pdfa.

pzdr
    -DAREK-
  • Poziom 30  
    Link podany przez kolegę elektroniq jest strzałem w dziesiątkę.
    Instrukcja kolegi Darom jest do eurotestu. Oba mierniki są jednak bardzo podobne więc obie instrukcje się przydadzą.
    Dziękuję kolegom za pomoc.