Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc/Samsung/Utracone dane - Zdjęcia usunięto nie można ich odzyskać...

26 Sty 2014 04:47 8847 7
 • Poziom 8  
  Usunięcie zdjęć z Galerii. Telefon po podłączeniu nie jest widoczny jako pamięć masowa. Możliwość tylko przez ( urządzenie multimedialne oraz Aparat)
  Potrzebuje odzyskać dane (zdjęcia)

  Telefon jest wykrywany przez system ale nie jako pamięć. Programy typu Recuva nie wyszukują go w systemie.

  Komputer z Windows 8

  Telefon Samsung Galaxy s3 Android 4.3 Model GT-I9300

  Próba odzyskania przez program z Android Google play "Disk Digger" Niestety program po wpisaniu podanego zakresu poszukiwań wyświetla komunikat ''Could not read from the speciefied device. Please make sure that your phone/tablet is properly rooted and the device is accessible by this application.

  Proszę o szybką pomoc...
 • Poziom 19  
  Jak jest wykrywany w systemie? Co do komunikatu, to jasno z niego wynika, że potrzebujesz roota, aby móc ingerować tą aplikacją.
 • Poziom 8  
  Jak to poprawnie zrobić? Czy w przypadku gdy root będzie dopiero teraz zrobiony dane z telefonu, które chcę odzyskać będą w dalszym ciągu możliwe do odzyskania?
 • Poziom 34  
  Nie ma darmowych narzędzi do dobrania sie do pamięci wewnętrznej telefonu jak do zwykłego dysku. Jeśli BARDZO zależy Ci na tych zdjęciach udaj się do specjalistycznej firmy i przygotuj na przynajmniej 4 cyfrowy rachunek.
 • Poziom 8  
  Wgrany root. Co dalej?
 • Poziom 29  
  Nalezy przeczytac post uzytkownika OlekMTG.
 • Poziom 8  
  Jak usunąć pozostałość bo grzebaniu w telefonie. Tkz. Root
 • Poziom 7  
  Hej mam podobny problem.

  Po przywroceniu fabrycznych ustawien w GT-i9300, Android 4.3 nie jestem w stanie dostac sie do telefonu jako pamieci zewnetrzej aby przeskanowac go programem do przywracania danych. Wszelkie Androidowe applikacje do odzyskiwania danych nie widza moich utraconych zdjec i filmikow.

  Zrobilem roota i za pomoca USB Mass Storage przelaczam telefon w tryb USB. Komputer wykrywa dwa dyski zewnetrze jednak w chwili kiedy chce je otworzyc klikajac dwukrotnie otrzymuje komunikat "Please insert a disk into Removable Disk" Jak klikne prawym otworz dysk jako pamiec zewnetrzna to nie wyswietla sie zadna zawartosc dyskow.

  Dodam ze chce przeskanowac tel jako dyski zewnetrzne za pomoca np Recuva.

  Pozdrawiam.