Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 1.9 tdi 2002 - czy warto kupić

26 Sty 2014 10:25 1260 3
  • Poziom 2  
    Hej,
    zamierzam się z kupnem modelu takiego auta jak podałem w temacie, jestem za granicą i tam będę kupował ten model, wszystko byłoby może ok ale trochę niepokoi mnie przebieg, który wynosi 380 000.... nie wiem jeszcze czy było coś robione w nim, auto serwisowane, cała dokumentacja. Czy warto kupować takie auto? Czy remont lub ewentualna wymiana silnika to bardzo duży koszt w polsce? No i jest tam turbina, też nie wiem jaki jest jej stan. Nie miałem nigdy diesla ale chciałbym kupić, słyszałem że te modele mają bardzo dobre silniki i mogą wiele przejechać, jeśli ktoś zna się dobrze na autach to będę wdzięczny za odpowiedzi, ewentualnie podaję kontakt na skypea: rpepek
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
  • Poziom 29  
    Jak Ty go nie kupisz to weźmie go jakiś handlarz, przerobi na 186kkm i sprzeda, sobie też możesz cofnąć licznik żebyś czuł się lepiej. Jeżeli serwisowany, sprawny to przebiegiem się nie martw.
  • Poziom 2  
    a nie chodzi mi o cofanie licznika żebym poczuł się lepiej, jestem ciekaw ile takie silniki wytrzymują, te które ja chcę kupić jeździ po drogach nawet lepszych niż w niemczech

• Poziom 15  
    Witaj,
    Kolego powiem ci tak jeśli auto kupujesz bezpośrednio od właściciela i auto serwisował do końca nie masz się czego obawiać z własnego doświadczenia wiem że jeśli kupisz takie auto z Niemiec, Belgii czy innego kraju to tam to auto w większości przypadków ma tyle samo km lub więcej niż piszesz. Za granicą nikt nie kupuje diesla żeby jeździć nim na zakupy oraz w niedziele do kościoła te auta pokonują duże trasy są znikome przypadki ale to na prawdę znikome z własnego doświadczenia wiem że jak sam ściągałem auta to miały po 400 600tyś km i to za granicą jest normalne i nie było siły żeby nie cofnąć licznika.
    U nas w Polsce jest taka mentalność że jeśli kupujący widzi 2 z przodu to nie weźmie bo za dużo km silnik złom auto śmieć. Zmieniasz km na np 198tś auto lalka nie nie kopci pachnie nowością. Książka kupiona na allegro bądź od turka na komisie. Tak to u nas właśnie jest. Nie wiem z w jakim kraju kupujesz to auto ale myślę że nawet przez internet na stronie w danym kraju za pomocą nr Vin możesz sprawdzić sobie historię tego auta, przejechać się zobaczyć podjechać na jakiś serwis niech ci sprawdzą zawieszenie itd. Jeśli auto odpala, jeździ, będzie miało płyny w porządku to myślę że nie masz się czego obawiać.
    Jeśli będziesz chciał pogadać napisz do mnie na priv a wyślę ci mój nr tel.