Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra f 92r - brak masy na silniczku wycieraczek astra f

piotrekpikoko 26 Sty 2014 12:51 1884 6
  • #1 26 Sty 2014 12:51
    piotrekpikoko
    Poziom 7  

Koledzy u mnie wycieraczki nie działają bo iskrzy w tym miejscu gdzie jest ta guma przykręcona śrubą [na rysunku zaznaczone czarnym kółkiem]czy tam ma być masa czy nie?Na jakiej zasadzie to działa,silnik sie grzeje a wycieraczki nie działają dopiero po wyczyszczeniu było kilka dni dobrze ale znów jest żle na tym połączeniu gdzie ta guma jest znowu iskrzy się.Czy mozna kupic taka gume nową czy nie? Astra f 92r - brak masy na silniczku wycieraczek astra f

0 6
  • #2 26 Sty 2014 13:03
    kryststgpom
    Poziom 25  

Myślę. że jakbyś wstawił inne zdjęcie to byśmy poradzili, bo to jakaś miniatura.

0
  • #3 26 Sty 2014 13:38
    macha
    Poziom 19  

Prawdopodobnie masz brak masy na kablu w kostce zasilającej silniczek.
    Przyczyną często jest brak kontaktu na blaszkach wewnątrz przekładni silniczka.
    Możesz spróbować dać masę kabelkiem z obudowy silniczka do masy samochodu.

0
  • #5 26 Sty 2014 18:33
    piotrekpikoko
    Poziom 7  

To jest to miejsce gdzie iskry się pokazują tam gdzie ta czarna guma. Astra f 92r - brak masy na silniczku wycieraczek astra f

0
  • #6 26 Sty 2014 19:05
    rob4028
    Poziom 25  

Przecież masz schemat.

macha napisał:
    Możesz spróbować dać masę kabelkiem z obudowy silniczka do masy samochodu

zrób to ,co napisane i po kłopocie.

0
  • #7 26 Sty 2014 19:20
    piotrekpikoko
    Poziom 7  

Schemat dla mnie jest mało zrozumiały,jutro zrobie tym kabelkiem do obudowy silniczka zobaczymy czy bedzie działać . Dzisiaj rozebralem wszystko nasmarowalem dodałemddodatkową masę od akumulatora i podłączyłem aby sprawdzić, silnik chodzi ciegna też tylko jak założyłem ramiona wycieraczek to na suchej szybie wycieraczki mają ciężko. Jednym słowem używać należy na mokrej nawierzchni. Jaka może być przyczyna tego że wycieraczki mają ciężko na suchej szybie czyżby silnik miał jakiś problem czy coś innego?

0
  Szukaj w 5mln produktów