Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[PAD] - Czy można wyłączyć na stałe przyciski?

labamba63 26 Sty 2014 13:46 1671 2
  • #1 26 Sty 2014 13:46
    labamba63
    Poziom 11  

Witam ostatnio wy-lutowałem prawy analog w padzie, ponieważ był mi on potrzebny. Pada podłączyłem z powrotem z tym, że bez jednego analogu, był on prze ze mnie nie używany więc stwierdziłem, że mógłbym użytkować pada bez niego.
    W celach testowych podłączyłem go bez składania i pad sfiksował. Wciska sam co chwile przyciski z przedziału od 1-4 czyli te, które odpowiadają prawemu analogowi przy wyłączonym trybie mode, po włączeniu trybu mode przyciski 1-4 są spokojne natomiast szaleje oś Z, obrót Z czyli ta, która odpowiada prawemu analogowi.

GIF, który obrazuje sytuację:
    [PAD] - Czy można wyłączyć na stałe przyciski?

Przycisk mode odpowiada za włączenie analogów, przy wyłączonym ruch gałką do góry działa jak przycisk w góre na padzie (chciałem wytłumaczyć jakby ktoś nie wiedział)

Mógłbym korzystać z niego bez przycisków 1-4 i oś Z oraz obrót Z, tylko czy mogę je jakoś wyłączyć w komputerze na stałe, poprzez konsolę cmd czy coś, ponieważ nie zdążam przypisać innych klawiszy w grze.

Zdjęcia pada:
    [PAD] - Czy można wyłączyć na stałe przyciski? [PAD] - Czy można wyłączyć na stałe przyciski? [PAD] - Czy można wyłączyć na stałe przyciski?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

0 2
  • #2 26 Sty 2014 14:02
    Pumucki12139
    Poziom 2  

Raczej nie wyłączysz, chyba że taśmą lub plastikiem zakleisz przyciski :) + nie polecam takiego rozbierania pada samemu ;)

1
  • #3 26 Sty 2014 14:10
    labamba63
    Poziom 11  

A co będzie miało na celu zaklejenie przycisków jeśli można wiedzieć?

0