Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

T-Mobile, Aero2 - Aero2 w komputerze z modemem ZTE MF195 od T-Mobile

26 Sty 2014 15:17 1770 3
  • Poziom 2  
    Witam, moim problem teraz jest Aero2 z modemem USB ZTE MF195 od T-Mobile. Sprawdzałem różne rzeczy i przeczytałem że ma zgodność. A więc mój problem pojawia się że jak wybiorę APN np. T-Mobile.pl a potem idę szukać sieć to tylko znajduje Plusa 3G i 2G. I żaden z nich nie działa poprawianie jak chcę zmienić APN to nie znajduje żadnego innego oprócz innych T-Mobile-ów. Teraz piszę z telefonu w którym znajduje się karta Aero2. Liczę że pomożecie mi w tej sprawie.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Nie rozumiem twojego problemu. W mobile partnerze utwórz ręcznie nowy profil dla Aero2 o nazwie APN darmowy, ustaw jako domyślny. włóz kartę Aero2 , połącz się z siecią i tyle. Aero2 w zestawie sieci identyfikuje sie teraz jako Plus 3G. Inna sprawa to masz słabiutki mało czuły modem jakim jest MF195.
  • Poziom 23  
    Kolega ezi coś zakręcił.
    1. Musisz być w zasięgu. Modem sygnalizuje to odpowiednio diodą, a dodatkowo informuje w programie sterującym.
    2. Jak już jesteś w zasięgu sieci, to jest sens konfigurować punkt dostępowy - APN: "darmowy", a nazwa dowolna. Ustawiasz go jako domyślny
    3. Klikasz połącz i korzystasz.
    matek451: Modemy ZTE nie korzystają z Mobile Partnera, to soft stricte dla sprzętu Huawei.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Użyłem takiego skrótu myślowego, chodziło mi o aplikację do łączenia.Istota jest zasięg i APN darmowy