Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS3 + TV - Brzydki obraz EURO + PLAYSTATION

raflitt 26 Sty 2014 15:44 2448 11
  • #1 26 Sty 2014 15:44
    raflitt
    Poziom 5  

Witam, z góry proszę o przeniesienie tematu jeśli w złym dziele !

Zakupiłem wczoraj PS3 lecz jest problem , u siebie w pokoju nie mam jakiegoś super telewizora, stary model co wiąże się z tym, że nie ma wejscia HDMI .

Mam specjalny kabel od ps3 który ma końcówkę eurozłącza.
    lecz gdy włączam PS3 oraz wybieram kanał na AV obraz jest zielony. Nie tak bardzo że nic nie widać ale wygląda wszystko pod zielony kolor i przez to daje brzydki efekt gry .Ruszałem kablami myślałem ,że zepsuty lub źle wsadziłem do telewizora ale nie. Nic sie nie zmienia. Macie jakieś propozycje ?

Zgóry dziękuj !

0 11
  • Pomocny post
    #2 26 Sty 2014 16:06
    xDiler
    Poziom 13  

Na początku podmień kabel, abo weź PS3 pod inny telewizor. Ale wg mnie to uszkodzony kabel masz.

0
  • #3 26 Sty 2014 16:44
    raflitt
    Poziom 5  

Kabel nie możliwe, że uszkodzony ponieważ kupiłem nową konsole z nowymi kablami w zestawie. Gdy podłączam pod HDMI śmiga w innym TV ;)
    \

0
  • Pomocny post
    #4 26 Sty 2014 16:45
    xDiler
    Poziom 13  

Ale podłącz kabel EURO do innego TV

0
  • #5 26 Sty 2014 17:19
    raflitt
    Poziom 5  

Chyba wiem co jest przyczyną. Bawiłem się kiedyś z kontrastem telewizora bo ustawiałem id cyfrowy polsat . A teraz brak pilota ii.... ;)) Jest możliwość przywrocenia domyslnych usrawien bez pilota ?

0
  • Pomocny post
    #6 26 Sty 2014 17:23
    xDiler
    Poziom 13  

Jedynie klawiszami na TV. Lub jakimś innym pilotem uniwersalnym

0
  • #7 26 Sty 2014 18:47
    raflitt
    Poziom 5  

Pilot uniwersalny ?

Jutro kupie :)
    Pozdrawiam!

0
  • Pomocny post
    #8 26 Sty 2014 18:48
    anmedia
    Poziom 39  

Po podlaczeniu poprzez eurozlacze (o ile kabel jest ok i dobrej jakosci) wejdz w ustawienia konsoli i tam jest kilka ustawien dla wyjscia analogowego, to powinno pomoc.

Kolejna sprawa, to wez konsole i podlacz pod nowy TV za pomoca eurozlacza (z tym samym kabelkiem) jesli okaze sie ze obraz jest ok, oznacza ze stary TV jest uszkodzony. Jesli okaze sie po podlaczeniu pod nowy TV poprzez eurozlacze takze obraz jest zly to sprawa prosta - w takiej kolejnosci sprawdzasz - kabel, ustawienia konsoli - uszkodzenie wyjscia analogowego konsoli.

1
  • #9 26 Sty 2014 18:49
    xDiler
    Poziom 13  

Najlepiej napisz sobie gdzieś jaki masz model TV i pod ten model Ci dobiorą. Bo jak kupisz pierwszy lepszy to może nie działać

0
  • Pomocny post
    #10 26 Sty 2014 18:50
    anmedia
    Poziom 39  

raflitt napisał:
    Pilot uniwersalny ?
    Stare telewizory posiadaly przyciski na obudowie pozwalajace na ustawienie praktycznie wszystkich podstawowych opcji (programowanie, dzwiek, kolory). Jaki jest model tego TV?

0
  • #11 26 Sty 2014 18:56
    raflitt
    Poziom 5  

Telewizor dokładnie taki sam jak na zdjęciu .Jak wyżej pisałem nie mam pilota

A PS3 + TV - Brzydki obraz EURO + PLAYSTATION

Co do ustawienia w konsoli już odpalam i patrzę

0
  • Pomocny post
    #12 26 Sty 2014 18:58
    anmedia
    Poziom 39  

raflitt napisał:
    elewizor dokładnie taki sam jak na zdjęciu

Jezeli jest to ten sam, to ma kilka przyciskow? Za ich pomoca dokonasz wszystich niezbednych ustawien. Znajdz gdzie pisze "menu" i po pokazaniu sie na ekranie za pomoca strzalek dokonujesz wszystkich ustawien.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo