Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

omega ot 107 - Tablet nie włącza się do końca

tupac214 26 Jan 2014 16:21 2226 4
    tupac214
    Level 2  
    Witam jako że jestem szczęśliwym posiadaczem tego tableta
    to po pewnym czasie po prostu przestał działać prawidłowo.

tzn.po włączeniu go pojawia się logo z 2 dziewczynami i tablet stoi.
    nie da rady ani wejść do recovery menu ani nic. tylko wyłączyć.

stało się to z dnia na dzień.
    co to mogło to spowodować, jak naprawić owy problem oraz czy jest opłacalny.
    Pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    tupac214
    Level 2  
    Problem rozwiązany.

Wgrałem od nowa firmware przez RMKbatchtool

teraz napotkałem inny problem a mianowicie android na tablecie lubi się zaciąć wyłączyć oraz wrócić do pulpitu, oraz ewentualnie "dana aplikacja nie reaguje"
    greart
    Level 12  
    Wgraj jeszcze raz nowe oprogramowanie a później po wgraniu, jak się uruchomi to włącz przywracanie ustawień fabrycznych.
    Marat123456789
    Level 9  
    Kolego a mógłbyś opisać jak to zrobiłeś? Ni w ząb mi to nie wychodzi, skąd pobrałeś odpowiedni soft?
    greart
    Level 12  
    Spróbuj tak:

Wyłącz tablet,
    na rysunku: omega ot 107 - Tablet nie włącza się do końca
    klikasz i trzymasz klawisz ten co jest najniżej, takie kreseczki (nie wiem jak go nazwać)

podepnij go do usb i dalej trzym klawisz (oczywiście wcześniej miej włączony program RMKbatchtool)

w programie Ci się wyświetli, że podłączyłeś tablet i wtedy reszta konfiguracji programu itp. (tzn. firmware itp., kiedy klikniesz już update, możesz puścić klawisz.)

Warto, gdy komputer już wykryje tablet podpiąć ładowarkę sieciową, ponieważ ten table nie ładuje się przez złącze USB i może Ci pokazywać błedy, że rozłączono itp.