Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Webasto Thermo Top C nie działa

27 Sty 2014 15:13 1830 1
  • Poziom 9  
    Witam
    mam Webasto TT C z Mazdy 6 Sterowane cyfrowo, zakupiłem zegar 1533 i wszystko co potrzebne, pierwsze próby odpalenia na stole i nie działała pompka paliwa, oddałem do elektronika, naprawa się udała zamontowałem do samochodu i przez 2 tygodnie webasto działało. Później przestała działać pompka paliwa a następnie w ogóle się nie włączało, zakupiłem sterownik (ten w piecu) i dalej cisza, webasto nie reaguje, na komputerze nie pokazuje błędów, zakupiłem następny sterownik, dziś zamontowałem i znowu cisza.
    dodam tylko że pompa wody i wiatrak nagrzewnicy jest sterowany przez przekaźniki z wyjścia analogowego zegarka i one pracują poprawnie.
    Nie wydaje mi się żebym miał takiego pecha i ciągle kupował uszkodzone sterowniki. może to zegar nie daje sygnału na piec??
    sprawdziłem wszystkie połączenia elektryczne, zasilanie pieca, zasilanie zegarka, jestem pewien że sygnał do pieca powinien dochodzić o ile zegar go wysyła.
    jest możliwość takiej usterki zegarka??? można go zdiagnozować?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 1  
    mam ten isty problem

Ked som ho spustil rozbehol sa vetrák a to bolo všetko
    nepustilo palivové čerpadlo len vetrák chvílu bežal

Ovládam ho oválnymi hodinami Webasto 1533.

Tak som ho napojil na
    WTT 2_16 spustil kúrenie vo WTT 2_16 a bežalo úplne tak ako má .Bez poruchy

No ked som ho hned na to pustil cez hodiny1533
    tak nabehne ventilátor za chvíľku rýchlo začne cvakať palivové čerpadlo ale len chvíľku a prestane cvakať.
    a vyhodí chybu

"command refresh failure in
    case of this fault no operation "

Ventilátor ešte chvílku beží a všetko sa vypne priebeh je vidieť na diagnostike ale hodiny stále svietia na oranžovo a čas kúrenia normálne odpočítava keď pustím webwsto cez diagnostiku WTT 2_16 tak kúrenie beží bez problémov vyresetujem chybu a spustím cez hodiny tak zas len ventilátor bez paliv. čer. a cez WTT 2_16 beží ako má nemôžu byt zlé tie hodiny w1533

Mam ten sam problem

Kiedy zacząłem zabrakło wentylator i to było to
    nie wydała pompy paliwa tylko fanem prowadził chwilę

Mówi owalne zegara Webasto 1.533-gie

Więc poklepał go
    WTT 2_16 opalanie w WTT 2_16 i prowadził zupełnie jak ma zaburzenia .no

Ale kiedy mam to prawo do przepuszczają hodiny1533
    więc prawdopodobnie będzie fanem na chwilę szybko przystawki pompę paliwa, ale tylko na chwilę, a przystanki przystawki.
    i wyrzuci błąd

"Polecenie awaria odświeżania w
    Przypadek tego błędu nie ma pracy "

Wentylator pracuje trochę dłużej i wszystko jest z kursu można zobaczyć w diagnostyce godzin, ale nadal pomarańczowe światło i czas grzania normalnie odliczenia, kiedy pozwolę webwsto przez diagnostyki WTT 2_16 ogrzewania pracuje tak spokojnie zresetować błąd i uruchomić poprzez godzin, więc znów tylko wentylator bez paliwa. czerwca i przez WTT 2_16 działa jak nie może się mylić te godziny w1533