Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Agroma Bizon 6656 - Gaśnie na wysokich obrotach (króliku)

27 Sty 2014 18:34 1713 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam problem z wysokimi obrotami silnika w odśnieżarce Agroma Bizon, silnik Loncin 196cc. Silnik odpala normalnie zarówno jak jest zimny i ciepły i trzyma wolne obroty, jednak zwiększając obroty zaczyna się krztusić, "kichać" a przechodząc na najwyższe obroty całkowicie gaśnie. Włączając napęd i rotor na wolnych obrotach jest ok, ale na średnich silnik gaśnie. Zauważyłem że podczas pompowania ręcznie pompką paliwa silnik osiąga wysokie obroty ale gdy przestaję pompować gaśnie. Do tej pory takich problemów nie było, nie było nic regulowane na gaźniku od czasu jej zakupu, a jest używana sporadycznie dopiero drugi sezon. Jaka może być tego przyczyna?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    LONCIN-G120-G120F-G160-G160F-G200-G200F-4HP-5-5HP-6-5HP-CARBY-CARBURETOR-/130733139475

Nie chce tu robić reklamy ale nic innego nie znalazłem, wydaje mi się że taki. Mam silnik 6,5 KM.

Moderowany przez ANUBIS:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

• Poziom 34  
    Myślę, że pomoże staranne czyszczenie gaźnika (głównie dysz) i ewentualna regulacja.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    "Staszek49" miałeś racje dysze były zapchane, chociaż nic nie regulowałem, "ojdyr" też miałeś racje, oringi były "rozpuszczone" wymieniłem je na nowe (50gr/szt). Odśnieżarka chodzi aż miło. Dzięki wielkie.