Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piecyk gazowy AGNI - Jak prawidłowo powinien wyglądać dobrze grzejący piecyk

27 Sty 2014 22:27 8337 6
  • Poziom 9  
    Witam. Dostałem od kogoś piecyk katalityczny gazowy AGNI i po podłączeniu uruchomił się ale nie wiem czy działa poprawnie bo ogólnie daje ciepło ale nie robi się czerwony??? nie wiem czy powinien czy nie, może coś jest nie tak że przedni panel się nie żarzy. Jak ktoś ma jakieś pomysły to pomóżcie. Piecyk gazowy AGNI - Jak prawidłowo powinien wyglądać dobrze grzejący piecyk Zdjęcie poglądowe
  • Moderator - Systemy Grzewcze
    Robi się lekko czerwony ale widać to dopiero w ciemnym pomieszczeniu.
  • Poziom 9  
    Właśnie chodzi o to że w ogóle nie zmienia koloru ten panel.
  • Poziom 27  
    Mam taki na strychu. Działa tak samo jak Twój, tzn płomień pali(ł) się gdzieś w środku a płyta nie "czerwieniała". Oczywiście jako nowy działał jak trzeba. Po wypaleniu hmm.. 8-10 butli zachował się podobnie jak piszesz i za karę wylądował na strychu...
  • Poziom 9  
    Nigdy nie miałem takiego piecyka więc się zastanawiam jak to powinno prawidłowo wyglądać, mało tego nie wiem jak się go ustawia na maksa żeby grzał.
  • Poziom 27  
    Mój jest na pokrętło... Kiedyś, kiedyś używałem takiego Agni, ale nie pamiętam jak go się ustawiało.... Wiem, że panel od dołu powolutku żarzył się i "kolor" posuwał się do góry. W tym obecnym, o ile pamiętam jeszcze, dochodziło to delikatnych wybuchów gazu na powierzchni płyty katalitycznej. Płomień gdzieś tam w środku był, ale nie grzał. Podobnież płyta katalityczna z czasem się degraduje i nie spełnia swojej funkcji.
  • Poziom 9  
    Zamykam temat. Piecyk pojechał na złom.