Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Czujnik temperatury piekarnika kuchenki AMICA exclusive 7c - używany

refasek 27 Jan 2014 23:31 4284 0
 • #1
  refasek
  Level 11  
  Tym razem wystawiam juz przedostatni z podzespołów uzyskanych z demontażu mojej kuchni wolnostojącej z płyta ceramiczną Amica Exclusive 7c. Jest to czujnik temperatury piekarnika (sonda temperaturowa) - widoczny na zdjęciu.
  Z powodu uszkodzenia programatora kupiłem żonce nową kuchenkę tym razem indukcyjną a poprzednią rozebrałem na części i stopniowo wyprzedaję bo szkoda wyrzucić na złom coś co tak dobrze tyle lat funkcjonowało. Podejrzewam że dzisiejsze części zamienne nie sa juz tak trwałe i niezawodne jak te montowane oryginalnie w kuchniach produkowanych 10 czy 15 lat temu. Dlatego tez w moim przekonaniu warto ten element kupić jako część zamienną. Czujnik jest oczywiście sprawny. Ma w stanie zimnym rezystancję około 530 Ohm i rośnie ona w miarę wzrostu mierzonej temperatury.
  Mam też do sprzedania resztę wyposażenia piekarnika tej kuchni (a raczej to co pozostało bo wszystko inne ładnie się sprzedało) czyli grzałkę termoobiegu, czujnik temperatury potrawy oraz przełączniki krzywkowe pół grzejnych (Ten od sterowania piekarnikiem niestety już sprzedałem). - wszystko oczywiście sprawne. [Sprzedam] Czujnik temperatury piekarnika kuchenki AMICA exclusive 7c - używany  Zainteresowanych dodatkowymi informacjami proszę o kontakt mailowy.

  Pozdrawiam
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).