Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ?

nuff0vsky 28 Sty 2014 09:12 831 7
  • #1 28 Sty 2014 09:12
    nuff0vsky
    Poziom 2  

2x tonsil GDN 30/60 8 Ω, 1x tonsil GDS 30/30 4Ω i noname wzmacniacz samoróbka chyba , dostałem ten sprzet od Taty nie pamieta ile wat ma wzmacniacz ale okolo 200 bo grał pod 3 GDN 30/60 był zrobiony jako wzmaciancz do piecyka basowego, ile moze kosztowac regeneracja tych głosników ? do czego je wsadzic zeby dobrze grało ? a jakbym dokupil jeszcze jednego GDS'a i zrobił dwie kolumny tylko pytanie o brzmienie itp. nie znam sie kompletnie . ;/
    Tylko pytanie ile Ω ma wzmacniacz 8/4 ?
    Prosze o pomoc ! :)

pozdrawiam nuff0vsky ! Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ? Co mozecie powiedziec na temat tego sprzetu ?

• #2 28 Sty 2014 09:29
    Steryd3
    Poziom 31  

Ekspertem od audio nie jestem ale nie widzę większego sensu regeneracji sprzętu w tym stanie. Pozostają oczywiście względy sentymentalne. Jeżeli wzmacniacz był "samoróbką" z minionego okresu to pewnie parametrów oszałamiających też nie ma -lub miał -bo nie wiadomo czy to wszystko jeszcze działa. Osobiście bał bym się nawet tego podłączać do zasilania.

• #3 28 Sty 2014 09:36
    nuff0vsky
    Poziom 2  

wzmacniacz działa próbowałem, w tym GDS jest cewka spalona chyba, czyli sprzedać to jak najszybciej i kupić cos z tej epoki ?:)

• #4 28 Sty 2014 10:04
    Steryd3
    Poziom 31  

Jeżeli masz kupca na ten sprzęt:) Może obudowa to jakiś historyczny eksponat- ale jak pisałem- ekspertem od audio nie jestem. Wygląda to a każdym razie jak relikt zeszłej epoki zmontowany na kolanie w czasach niedoborów.

• #5 28 Sty 2014 10:22
    nuff0vsky
    Poziom 2  

jednak chciałbym zrobić z tego użytek :) poczekam na inne wypowiedzi forumowiczów :) Dziękuję za rady !:)
    pozdrawiam nuff0vsky :)!

• #6 28 Sty 2014 12:59
    398216
    Usunięty  
  • #7 28 Sty 2014 13:53
    nuff0vsky
    Poziom 2  

jak myślisz po ile mógłbym to sprzedać ?:) nie znam się na tym kompletnie :/

• #8 28 Sty 2014 14:02
    PANICZKAMIL
    Użytkownik obserwowany

Cześć.

Kosz od GDSa mooooże za 10zł opchniesz a GDNy te niby kobalty może i po 20zł.

Sprawne GDS kupisz po 30zł sztuka.

Wzmacniacz zostaw sobie do garażu czy piwnicy do grania, żeby starego nie wkurwrzyć jak oddasz na złom albo opchniesz za psie pieniądze.

2xGDS - do tego 2x choćby gdwt 9/80 bez zwrotki żadnej tylko kondensatory i za 100zł + koszta płyt złożysz głośne, coś tam stukające basem kolumny.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME