Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Transmiter bluetooth z obsługą przesyłania muzyki

TMBurner 28 Jan 2014 13:19 3249 2
    TMBurner
    Level 10  
    Poszukuję transmitera fm wyposażonego w bluetooth, przez który da się przesłać muzykę do transmitera. Aby lepiej zobrazować o co mi chodzi:
    telefon==BT==>transmiter==FM==>radio.

Wszystkie wystawione na alledrogo są opisane jako zestawy głośnomówiące, nie obsługujące przesyłu muzyki. Miałem kiedyś taki transmiter, który wg opisu miał służyć tylko do prowadzenia rozmów, mimo to można było przesłać na niego muzykę. Niestety nie widzę nigdzie takiego modelu.
    Może znacie/posiadacie model z taką funkcją?
    mateusz3299
    Level 11  
    Ja zaproponuje coś od siebie, tez poszukiwałem coś takiego i zdecydowałem się na coś takiego jak głośnik bluetooth: PEAQ PPA20BT odtwarzanie muzyki bluetooth, wyjście słuchawkowe, możliwość zmiany piosenek na urządzeniu jak i pod głasniania muzyki, jakoś zadowalająca, obsługa jest prosta, ładowane z usb, możesz kupić sobie ładowarkę samochodowa z usb i upchniesz wszystko ładnie gdzieś pod tapicerką :D
    LINK
    Tomasz_199
    Level 2  
    Teraz można kupić oddzielne urządzenia tylko do przesyłania muzyki z telefonu na HIFI, do zestawu głosników czy do system Car Audio. Ja polecam np. Stereoboomm 150. Można też znaleźć głośniki tej marki, ale takie urządzenie wydaje się bardziej uniwersalne.