Witam.
Wcześniej pompa wspomagania a teraz amortyzatory.
Na załączonym obrazku widać wyraźnie, gdzie jest luz,
Na samym mocowaniu amortyzatora do karoserii.
Dziwna sprawa, bo górna nakrętka mocująca amortyzator do karoserii dociągnięta jest do oporu(miseczka dociśnięta jest do dolnej nakrętki). Wygląda na to, jakby czegoś brakowało.
Luz 1 cm to za wiele. Nie powinno go w ogóle być.
Czy ktoś może mi coś poradzić, co wymienić, jak to naprawić?
Z góry wielkie dzięki
Wcześniej pompa wspomagania a teraz amortyzatory.
Na załączonym obrazku widać wyraźnie, gdzie jest luz,
Na samym mocowaniu amortyzatora do karoserii.
Dziwna sprawa, bo górna nakrętka mocująca amortyzator do karoserii dociągnięta jest do oporu(miseczka dociśnięta jest do dolnej nakrętki). Wygląda na to, jakby czegoś brakowało.
Luz 1 cm to za wiele. Nie powinno go w ogóle być.
Czy ktoś może mi coś poradzić, co wymienić, jak to naprawić?
Z góry wielkie dzięki