Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu AH532 - STOP 0x000000A

28 Jan 2014 14:30 1218 6
  • Level 8  
    Witam, mam problem z laptopem FUJITSU LIFEBOOK AH532 i3-2328M, a mianowicie problem ze sterownikami. Standardowo laptop miał wgranego XP SP3, ale dostałem go od kolegi który sformatował laptop z SP3 na SP3, niestety do XP nie mogłem znaleźć wszystkich sterowników i połowa klawiszy funkcyjnych nie działała, czasami wyskakiwał bład STOP 0x0000007B, z którym sobie poradziłem. Ale do rzeczy, teraz po zainstalowaniu Windows 7 Ultimate 64BIT mam jeszcze większy problem ze sterownikami. Po zainstalowaniu jakiegokolwiek sterownika i po ponownym włączeniu komputera wyskakuje mi BŁĄD STOP 0x000000A (błąd sterowników, z tego co wyczytałem). Jedyny sterownik jaki mam to sterownik od WLAN(wifi), wczoraj po 2 próbach instalacji sterowników dałem sobie z tym spokój. Prz 1 próbie zainstalowałem wszystkie sterowniki i wyskakiwał BS podany wyżej. Przy 2 próbie zainstalowałem tylko sterownik od karty graficznej i po ponownym uruchomieniu laptopa wyskoczył ten sam BS. Sterownik pobierałem z http://support.fujitsupc.com/CS/Portal/suppor...0Series&Model=AH532&ProductType=Notebook%20PC oczywiście pod win 7.
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 33  
    Alevedesign wrote:
    Ale do rzeczy, teraz po zainstalowaniu Windows 7 Ultimate(x84) 64BIT mam jeszcze większy problem ze sterownikami. .

Okresl jaki masz system konkretnie, bo to co napisałes to.....

Nie ma systemu x84
    Jest system x86
    x86 to nie 64bit.
  • Level 8  
    64-bitowy system operacyjny
  • Level 33  
    daj screen z:
    prawym na komputer i własciwosci (zasłoń nazwe uzytkownika i klucz).
    Bo nadal cos mi sie wydaje że mieszasz z tym systemem.

Poprawiłeś pierwszy post na x86 ale x86 to nie 64 bit.
  • Level 8  
    We właściwościach mam napisane, że 64BIT, ale jak mam folder pliki programów to (x86)..
  • Level 33  
    Alevedesign wrote:
    We właściwościach mam napisane, że 64BIT, ale jak mam folder pliki programów to (x86)..

Bo ten system: (64bitowy).

-obsługuje 32 bitowe aplikacje dla których jest lokalizacja "Pliki programów x86"

I

-obsługuje 64 bitowe aplikacje dla których jest lokalizacja "Program Files"

Co do błędu przetestuj pamięci memtestem.
  • Level 8  
    Memtest nic nie wykazuje, znaczy 0 błędów.