Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiękczacz Fagor F SOFT 30 - czy ktoś wie jak ustawić to urządzenie

adam9010 28 Sty 2014 17:20 1596 2
  • #1 28 Sty 2014 17:20
    adam9010
    Poziom 8  

Witam, potrzebuję ustawić zmiękczacz fagor f soft 30, sprzedawca zostawił urządzenie i sól, a fachowcy od zmywarek podłączyli przewody i się zmyli. Wiem gdzie wsypać sól ale na urządzeniu jest mały wyświetlacz i 4 przyciski, z tego co wiem muszę ustawić jakiś interwał kiedy sól będzie oczyszczać wnętrze tego urządzenia, niestety nie znam się zbyt na tym dlatego mój język nie jest zbyt fachowy. Dziękuje i pozdrawiam

0 2
  • Pomocny post
    #2 28 Sty 2014 19:02
    bagrowski59
    Poziom 15  

Witam. Przykro ale musisz wezwać serwisanta który się na tym zna( Ci pożal się boże fachowcy mieli obowiązek to zrobić) aby to ustawił i wytłumaczył jak użytkować zmiękczacz.Należy ustawić czas(godz. dni lub litry) w którym odbywać się będzie regeneracja,ilość wody jaką musi zregenerować ,kiedy dosypywać sól,jest to uzależnione od ilości przepływu wody no i oczywiście do jakiego urządzenia ma to być podłączone bo o tym nie piszesz a do ustawień jest to bardzo ważne żeby spełniał swoje zadanie.Pozdrawiam.

0
  • #3 28 Sty 2014 22:35
    adam9010
    Poziom 8  

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedź, z tego co pamiętam z etapu projektu to zmiękczacz ma obsługiwać dwie zmywarki i piec. Jutro będę próbował sciągnąć jakiegoś fachowca. Zamykam temat

0