Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Polar PS 663 P SUPERAUTOMAT

despe 28 Sty 2014 19:34 1434 3
  • #1 28 Sty 2014 19:34
    despe
    Poziom 8  

Witam, mam problem, ponieważ kupiłem sobie moją ulubioną pralkę POLAR PS 663 P SUPERAUTOMAT, od długiego stania przewody gumowe sparciały, wymieniłem, ale zauważyłem iż w bębnie pojawiła się rdza w miejscu, gdzie znajdują się tzw. zabieraki . w tych zabierakach są metalowe pręciki, które pokryte są rdzą. Moje pytanie brzmi : Czy nie da się obejść bez wymiany bębna? czy jest może jakiś środek, który usunie tą rdzę podczas pustego prania bez bielizny??? Jeśli tak, to proszę o pomoc. Nie znam się na wymianie bębnów pralkowych i nie chce uszkodzić tego zabytku, bo jest naprawdę w dobrym stanie. Z góry Dziękuje, za pomoc, pozdrawiam Przemek

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #2 28 Sty 2014 22:10
    zhudomel
    Specjalista AGD

despe napisał:
    Czy nie da się obejść bez wymiany bębna?
    Da się.
    despe napisał:
    czy jest może jakiś środek, który usunie tą rdzę
    I tak, i nie.
    Tak: normalne użytkowanie bez sprawdzania, czy tam jest rdza, czy nie (nie widzisz - nie ma).
    Nie: ta śruba w większości tych pralek rdzewiała i nie miało to wpływu na pranie.

0
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #3 29 Sty 2014 00:39
    637182
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 29 Sty 2014 20:05
    despe
    Poziom 8  

Dziękuję za pomoc, pierwsze pranie poszło puste na 90' stopni potem poszło pranie z ciuchami i nic sie nie stało, żadnych śladów po rdzy, pralka pierze jak nówka jestem z niej dumny i zadowolony, a Wam chłopaki bardzo dziękuję za pomoc

0