Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm w Audi A6 jak zrobic pilota?

31 Mar 2005 16:24 1991 3
  • Poziom 11  
    Mam Audi A6 z 1996r. Auto jest wyposażone fabrycznie w alarm, elektryczne szyby i centrlany zamek (pneumatyczny). Po przekręceniu kluczyka w zamku drzwi, włącza się alaram i zamyka central ale gdy jeszcze potrzymam przekręcony kluczyk to domkną się szybki. Niestety nie ma sterownia pilotem. Zależy mi na założeniu centralki alarmowej albo prostego sterownika który pozwoli na sterownie tym wszystkim z pilota. Proszę o podpowiedź jaki sterowniczek wybrać i jak się podpiąć do istniejącej instalacji. Szukałem już informacji na ten temat i z tego co wiem to za otwieranie centralnego i wyłączanie alarmu jest odpowiedzialny kabelek brązowo/zielony (ok. 3 sek. impuls +12V) a za zamykanie centralnego, domknięcie szyb i włączanie alarmu kabelek brązowo/szary (ok. 10 sek. +12V z domknięciem szyb; sam central i alarm bez domknięcia szyb potrzebuje 3 sek. +12V). Nie wiem natomiast gdzie szukać tych kabelków. Napiszcie czy tak jest i czy znajdę sterownik na pilota który to wszystko obsłuży. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    Dziki za pomoc ale potrzebuję sterownika który poda +12V zamiast masy. PROXIMA SR daje masę a tak to wszystko jest w porządku. Czytałem że PROXIMA SR-P jest na przekaźnikach to może ten dał by radę dać +12V? Co o tym sądzisz??
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Tak sterownik SR-P przystosowany jest do inwersji i sobie poradzi myśle że Ty również .
    Pozdrawiam