Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt CY100 - Zrobienie wyjscia AUX w radiu Blaupunkt CY100 Primera p12

28 Sty 2014 23:54 8997 2
 • Poziom 1  
  Witam,

  Jestem nowy na forum i chce prosić o pomoc w dorobieniu wyjcia AUX aby podpiąc mp3 do radia samochodowego - jeżeli jest to możliwe.

  Posiadam samochód Nissan Primera P12 ze standardowym radiem marki Blaupunkt model CY100 jest on połączony z ekranem który jest zintegrowany z wyświetlaczem sterującym klimatyzacją.

  Radio posiada wyjście służące do podłączenia zmieniarki standardowej na 6 płyt, istnieje również możliwość podłączenia zmieniarki cyfrowej (ZMIENIARKA EMULATOR ADAPTER USB/SD MP3 - w tym przypadku z tego co się dowiedziałem, aby wszystko działało należy zapisywać muzykę w katalogach o odpowiedniej nazwie)

  znalazłem na stronie blaupunkta znalazłem takie kable Blaupunkt CY100 - Zrobienie wyjscia AUX w radiu Blaupunkt CY100 Primera p12 Blaupunkt CY100 - Zrobienie wyjscia AUX w radiu Blaupunkt CY100 Primera p12 Blaupunkt CY100 - Zrobienie wyjscia AUX w radiu Blaupunkt CY100 Primera p12 Blaupunkt CY100 - Zrobienie wyjscia AUX w radiu Blaupunkt CY100 Primera p12 : http://www.bluespot.co.uk/shop-online.aspx/accessory


  Moje Pytanie: czy jest możliwe stworzenie takiego wyjścia i jeżeli tak to jak to zrobić.
  Z góry bardzo dziękuje za pomoc:)
 • Poziom 22  
  Ten kabel co go pokazałeś to nie jest do twojego radia.
  Wejście sygnału można zrobić nawet prosto na wzmacniacz.
  No chyba że pozwalają na to któreś gniazda z tyłu radia to nie ma sensu się bawić w rozbieranie radia.
 • Poziom 2  
  tego co kojarzę tam jest radio Clariona. Jeśli znajdziesz jakieś rozwiązanie to daj znać bo ja też borykam się z tym problemem. W p12 było kilka modeli radia .