Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

WITSON W2-D787F - USZKODZONY SOFTWARE W RADIU Z NAWIGACJĄ.

29 Sty 2014 11:48 2019 1
  • Poziom 2  
    Witam Was. Jestem nowy na forum.
    Dołączę się do wątku ponieważ mam problem z moją stacją multimedialną z Chin.
    Jest to panel AUDIO/DVD/TV/BT/GPS -WITSON /Chiny typ W2-D787F - kupiony na E-Bayu w 2011 (Ford Mondeo 2007).
    Mianowicie , najpierw przestała mi działać nawigacja (pod wince5) , której zresztą używałem bardzo często z AutoMapą.
    Po naciśnięciu przycisku nawigacji pojawiał się komunikat NO SIGNAL.
    Próbowałem resetować radio , odłączałem akumulator na noc - bez skutku , wymieniłem kartę SD , przeinstalowałem Automapę - nic nie pomagało.
    Po jakimś czasie na ekranie zaczęła pojawiać się "sieczka"
    Kontaktowałem się producentem z Chin (Witson)- twierdzą , że to prawdopodobnie problem z "firmwarem" - trzeba wysłać im radio do naprawy. Softu nie wyślą.
    Czy wymiana softu może rozwiązać ten problem ? Szukałem na necie softu do tego radia , ale bez skutku .
    Czy wiecie może skąd zdobyć soft ?
    Załączam zdjęcie radia.
    Dzięki z góry za pomoc .
    ted11111.
  • Poziom 8  
    Witam!
    W poszukiwaniu jakiejś informacji na temat nawigacji Witson W2 D723V natrafiłem na ten post. Mam pytanie czy mógłby mi ktoś pomóc uruchomić nawigacje w tym urządzeniu. Niestety nie posiadam karty GPS SD która powinna być razem z tym urządzeniem. Próbowałem już wszelkich sposobów i nic. W punkcie, w którym zajmują się naprawą i montażem takich urządzeń itp. także próbowali i rozłożyli ręce. Stwierdzili że brakuje pliku startującego mapę. Może ktoś ma takowy plik??