Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karcher k 3.150 - po podłączeniu wody nie daje ciśnienia

30 Sty 2014 16:48 4032 5
  • Poziom 10  
    Kupiłem myjkę Karcher K 3.150. Rozpakowałem, połączyłem wszystko. poskręcałem i ... poszedłem myć auto. Podłączyłem zasilanie i wodę. odkręciłem kran i myjka po włączeniu na ON i naciśnięciu spustu działa przerywająco tzn. cyklicznie się załącza silnik, ale ciśnienia nie ma. Jak wodę zakręciłem i nacisnąłem spust to chodzi równo ale wiadomo bez dopływu wody nic nie poleci.
    Czy ciśnienie wody doprowadzonej jest za duże? Czy mogę coś samemu zrobić by działała ok, czy reklamować do sklepu?
  • Poziom 19  
    A istrukcija obsługi to gdzie w koszu ? po 1 trzeba od powietrzyc pompe i bez wody nie włanczac bo zatrzezs pompe i na pewno będzie naprawa
  • Poziom 41  
    Odkręć wode niech wypłynie przez dyszę, a dopiero wtedy włącz silnik.
  • Poziom 10  
    Bez przesady. Przez kilka sekund pracy bez wody pompy w tej zabawce nie zatrzesz. Po pierwsze dopływ wody musi być, ciśnienie w sieci nie będzie za duże, maszyna na wejściu ciśnienia ma zwężki, które same ograniczą ciśnienie. Puść wodę z sieci, wciśnij pistolet i poczekaj. Dopiero jak woda poleci z dyszy wtedy przekręć maszynę na ON. Jeżeli maszyna cyka, tzn. włącza się i wyłącza, podaje wodę pod ciśnieniem w trybie przerywanym, to znaczy, że masz coś z pompą nie tak. Jeżeli to nowa maszyna to reklamuj śmiało, ale uważaj...jeżeli zakup był brany na fakturę to jesteś w czarnej du*ie. Urządzenie z serii K to urządzenie serii domowej, a taki zakup brany na fakturę kompletnie nie podlega gwarancji. Od razu niedowiarków odsyłam do lektury treści karty gwarancyjnej.
  • Poziom 14  
    Jeśli silnik załącza się cyklicznie, przerywana praca pompy to jest to objaw zapchanej dyszy. Zamień końcówkę z dyszą lub tą udrożnij, a jak nie pomoże to możesz śmiało reklamować.
  • Poziom 10  
    zapchana albo nieodpowiednia dysza, ale wariant z nieodpowiednią dyszą eliminuję, bo domyślam się, że to dysza z tego samego kartonu co myjka;)