Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung e250 - Jak odzyskać zdjęcie z płyty głównej tego telefonu.

dieselek_xd 30 Sty 2014 18:00 1371 0
  • #1 30 Sty 2014 18:00
    dieselek_xd
    Poziom 6  

Witam, posiadam takową płytę główną. Miałem cały telefon, a raczej to co z niego zostało. Koleżanki brat uszkodził ją nożem, wszystko co tylko się dało. Odratowałem tylko płytę główną choć i tak nie wiem czy da się coś z niej odzyskać, bo jednak też posiada swoje uszczerbki, te zaznaczone dwa są urwane, a dwa naderwane.
    Tak jak widać na załączonym obrazku, styki baterii są pokrzywione, slot karty SIM tez, o gnieździe na kartę pamięci i usb nie wspomnę. Może nie przejmowałoby mnie to tak, ale właśnie obok tego wejścia także udało mu się zahaczyć o inne elementy, zaznaczyłem je na foto.
    Nie wiem, czy da się uruchomić tą płytę, albo możne w jakiś inny sposób odzyskać tą fotkę, bardzo jej na niej zależy bo to ostatnie zdjęcie jej dziadka :( Może ktoś z was potrafiłby to zrobić? Czy jest w ogóle jakaś szansa żeby ją odzyskać? Mogę np. kupić drugi identyczny telefon na allegro jeśli się bez tego nie obejdzie, choć ja go nie chce, tylko po to żeby odzyskać tą fotkę oczywiście w miarę moich możliwości zapłacę a nawet dośle inne telefony, może się mojemu wybawcy przydadzą na części :) Powiedzcie, ile by taka operacja kosztowała, może nie trzeba go wskrzeszać a po prostu wpiąć się jakoś w pamięć na tej płytce? Ja się na tym nie znam, dlatego idę z tym do Was. Pozdrawiam.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów