Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] urządzenie wielofunkcyjne kolorowe laserowe tanie w eksploatacji

mistrzsieci 30 Jan 2014 19:59 3003 3
    mistrzsieci
    Level 11  
    Witam,

Szukam laserowego urządzenia wielofunkcyjnego i proszę o radę. Z racji, że mam specyficzne wymagania to założyłem nowy temat, w innych nie znalazłem rad dla użytkownika takiego jak ja.

Moje wymagania:
    - cena do 800 złotych (ale jak będzie coś ciekawego i solidnego to mogę zapłacić ponad 1000),
    - dupleks automatyczny,
    - skaner 600 dpi wystarczy,
    - tani toner i pozwalający na dużo wydruków (żebym go co tydzień nie wymieniał), zamienniki wysokiej jakości (najlepiej ze zintegrowanym bębnem) i nie chcę bawić się w dosypki tonera - nie umiem i nie lubię,
    - podajnik na co najmniej 200 kartek,
    - niezawodność,
    - działanie pod Windows 7,
    - nowa lub o małym przebiegu,
    - komunikacja przez USB lub RJ-45
    - niskie koszty eksploatacji,
    - popularność na rynku (łatwo dostępne części, serwis bo sam nie znam się na naprawach i się za nie z zasady nie biorę),
    - wymiary nie większe niż 60 cm długość i 50 cm szerokość (wysokość dowolna),

Drukarka będzie drukowała około 300-400 stron w miesiącu w kolorze ale może się zdarzyć, że będę musiał wydrukować na niej wyjątkowo około 2000 stron w miesiącu (w razie awarii posiadanego przeze mnie hp p2015).

Z moich preferencji dodam, że nie chcę canona a lubię hp (kupiłem wyżej wspomniane mono i jestem zadowolony)
    User removed account
    Level 1  
    mistrzsieci
    Level 11  
    to z czego zrezygnować aby zmieścić się w budżecie?

W sumie starczy mi to 200 kartek w kolorze, zapomnijmy o 2000 :)
    User removed account
    Level 1