Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Notis - Zbyt długa awchiwizacja nagrań, kabel hdmi czy zmini jakość?

PagerOwski 31 Jan 2014 00:31 1593 4
 • #1
  PagerOwski
  Level 12  
  Witam serdecznie. Otóż jestem w posiadaniu monitoringu składającego się z 4 kamer oraz rejestratora NOTIS(rozdz. WD1). Problem i jednocześnie pytanie dotyczą archiwizacji plików - otóż 8 dni ciągłego nagrywania to około 490GB przy próbie zgrania 1 pełnego dnia (bez dźwięku w rozdzielczości D1) czas zgrania na dysk przenośny to około 3h. Czy tworząc sieć lan pomiędzy rejestratorem a komputerem skróci się ten czas?(czy jakość nie będzie pogorszona?)
  Posiadam również 2 pytanie:
  - w chwili obecnej posiadam podłączony rejestrator bezpośrednio pod monitor(dość stary) jak będzie wyglądać sytuacja z jakością (zmieni się drastycznie?oczywiście chodzi mi , że na plus) jeżeli podłączę rejestrator z Tv/monitorem za pomocą kabla HDMI?

  Czekam na odpowiedzi w temacie.

  Pozdrawiam
 • #3
  PagerOwski
  Level 12  
  Skoro jakość się nie zmieni to po co wymyślili wejścia HDMI?

  Dodatkowo chciałbym nadmienić, iż na monitorze, który jest podłączony bezpośrednio z rejestratorem jakość obrazu wydaje się gorsza niżeli ta, która została przeniesiona na zewnętrzny dysk I później uruchomiona na laptopie.
 • #4
  Yca
  Level 20  
  Monitor masz podlaczony kablem koncentrycznym czy vga? Hdmi to zasadnicza roznica, obraz jest przesylany cyfrowo, podobnie jak i w dvi.
 • #5
  PagerOwski
  Level 12  
  Kablem VGA