Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Google Chrome zużywa dużo procesora podczas oglądania filmów na youtube.

31 Sty 2014 12:13 1929 3
  • Poziom 2  
    Witam. Mam przeglądarkę google chrome i od jakiegoś czasu zużywa mi strasznie dużo procesora podczas oglądania filmów na youtube (20-30%). Oczywiście próbowałem odinstalować google chrome i zainstalować, kombinowałem z wtyczkami itp. ale dalej to samo. Przeglądarki nie zmienię ponieważ Google chrome jest szybsze i ma dużo więcej wtyczek typu Magic Actions For Youtube. Używałem programu AdwCleaner aby znaleźć jakieś wirusy, niestety nie znalazło. Mam też mniejszy problem, a mianowicie, google chrome zużywa mi dużo pamięci ram.
    Google Chrome zużywa dużo procesora podczas oglądania filmów na youtube.
    Specyfikacja laptopa:
    Asus k55a
    Procesor: IntelŸ Core™ i3 3110M 2.4ghz
    Grafika:Zintegrowana karta IntelŸ HD Graphics 4000
    Ram: 4gb DDR3 1600mhz (Możliwość rozszerzenia do 8gb)
    Dysk twardy: 500 GB
    System operacyjny: Windows 7 Home Premium 64bit

Osprzęt:
    Mysz: A4-Tech Bloody Gamming V8m
    Klawiatura: Natec Genesis RX33
    Słuchawki: Plantronics GameCom 780 USB-Gaming-Headset 7.1
    Monitor: LG 23EA63V-P
    Podkładka chłodząca: Esperanza

Dodam jeszcze, że na innych przeglądarkach się tak nie dzieje.

Źle dodany obrazek (screen) usunąłem. Proszę poprawić: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html [Mirek Z.]
  • Poziom 23  
    Zmień przeglądarkę :) Firefox ma o wiele więcej dodatków (ten który podałeś też) i otwarty kod więc nie ma ukrytych opcji szpiegujących tak jak w chrome, gdzie nawet przy usuwaniu historii dane są wysyłane na ich serwer.
  • Poziom 2  
    haneb napisał:
    Zmień przeglądarkę :) Firefox ma o wiele więcej dodatków (ten który podałeś też) i otwarty kod więc nie ma ukrytych opcji szpiegujących tak jak w chrome, gdzie nawet przy usuwaniu historii dane są wysyłane na ich serwer.

Pisałem, że nie zmienię przeglądarki. Szukam rozwiązania problemu, a nie nowej przeglądarki.
  • Poziom 23  
    Nie ma potrzeby cytowania wiadomości jeśli piszesz zaraz pod nią.

Napisałeś argumenty dla których nie zmienisz więc je sprostowałem, nie zmuszam Cię do zmiany. Taką przeglądarkę sobie wybrałeś to się teraz męcz. :)