Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A2 1,4 TDI - Gdzie podpiąć syrenę do alarmu fabrycznego ?

31 Sty 2014 15:07 2586 3
  • Poziom 9  
    witam, mam w A2 2001r. uzbrojony alarm, tzn. przy prowokacji zaczynają szybko pulsować kierunkowskazy, jednak nie słychać syreny. Doczytałem się, że syrena nie była zawsze montowana fabrycznie w tych modelach. Mam pytanie gdzie mogę wpiąć syrenę aby dawała dźwięk alarmowy ?
  • Poziom 35  
    Pewnie dokładnie jeszcze nie poznałeś swe auto i nie masz pewności, czy ma alarm fabryczny, czy może dokładany. Gdyby alarm był fabryczny, to syrenka byłaby pewnie pod maską, ale jeśli został dodany przez pop. właściciela i w zależności od jego inwencji może być w nietypowym miejscu np. w bagażniku, pod podłogą auta (w Passacie miałem koło tylnego tłumika). Szukaj syrenki po kablach, może została wyłączona kluczykiem.
  • Poziom 9  
    w tym autku prawdopodobnie moduł komfortu jest jednocześnie alarmem, mnóstwo kabli od niego wychodzi, w miejscach prawdopodobnych nie znalazłem syrenki a chciałbym by chociaż coś zapikało jak rygluje zamki a nie tylko mrugniecie kierunkami.
  • Poziom 12  
    Można kupić samą syrenkę i podpiąć do kabla kierunkowskazów w module komfortu, dodając diodę, żeby nie pikała przy skręcaniu lub na awaryjnych -

Audi A2 1,4 TDI - Gdzie podpiąć syrenę do alarmu fabrycznego ?

Niestety nie mam pojęcia pod który kabel się z nią podpiąć. Może ktoś w tym zacnym gronie jest zorientowany i dorzuci kilka słów ?!