Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Microsoft Office - Jak rozpoznać wersje office po kluczu produktu

31 Sty 2014 16:14 5736 6
  • Poziom 17  
    Witam!
    Posiadam dosyć stary komputer..postanowiłem zrobić mu formata bo strasznie już mulił. Przed tą czynnością skorzystałem z programu KeyFinder aby wyciągnąć klucze do windows xp pro oraz microsoft office. Oba programy są oryginalne. Klucz windowsa xp program pokazał taki sam jak mam na naklejce więc tu problemu nie było. Natomiast z officem nie mogę sobie poradzić. Szczerze mówiąc nawet nie wiem jaka tam wersja była (nie korzystałem z tego komputera). KeyFinder pokazał:
    Code:
    Microsoft Office XP Professional

Product ID: 54519-OEM-1793422-71240

CD keya nie podaje z wiadomych przyczyn.
    Pobrałem więc tego offica z znanego zwierzątka (płyta i serial gdzieś się zagubiły więc nie jestem w stanie z nich skorzystać) lecz podczas instalacji program krzyczy że klucz jest niepoprawny. Czy macie jakieś rady? Czy można w jakiś sposób po kluczu lub po id produktu sprawdzić co to za wersja office?
  • Poziom 42  
    quiet napisał:
    płyta i serial gdzieś się zagubiły więc nie jestem w stanie z nich skorzystać

Czyli nie masz ani oprogramowania, ani licencji.
  • Poziom 17  
    Praktycznie nie mam..teoretycznie gdzieś są ale nie mogę znaleźć..dlatego skorzystałem z KeyFindera więc posiadam na chwilę obecną tylko klucz produktu.
  • Poziom 17  
    2003 również zgłasza niepoprawny klucz..
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ... -> Office 2000 -> Office XP (Office 10) -> Office 2003 -> ...

- Office XP Professional with Publisher [OEM] : Word 2002 + Excel 2002 + Outlook 2002 + PowerPoint 2002 + Access 2002 + Publisher 2002

BTW: http://support.microsoft.com/kb/300273
  • Poziom 17  
    WojtasJD co masz na myśli pisząc swój post..o aktywacji wiem bo czytałem już wcześniej te info..ale dzięki :)