Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

indesit wite 127 - jak wymienic blokade drzwiczek

31 Sty 2014 16:33 2070 10
  • Poziom 6  
    mam problem z dostaniem się do blokady drzwiczek czy moglby mi ktoś pomuc jak ja zdemontować i wymienić. Potrzebuje ja wymienić gdyż pojawia mi się komunikat DOOR na wyświetlaczu. proszę o podpowiec
  • Poziom 6  
    znalazłem taki nr. S/N 811116606*91342820900
  • Poziom 22  
    serwisinstalacje napisał:
    Witam. Aby Ci pomóc potrzebny jest mi kod serwisowy znajdujący się na naklejce zaczynający się na 85... Prześle Ci rysunek złożeniowy, będzie łatwiej niż opisywać krok po kroku każdą czynność. ale najpierw powinieneś zacząć od demontażu przedniej obudowy zobacz filmik http://www.youtube.com/watch?v=sspAr1N0_TU

Kolego nie opowiadaj bzdur , po co Tobie kod z Whirpoola?Ta pralka ma przednią obudowę nie demontowalną.

Najprościej zdemontuj górny blat pralki, następnie przytrzymując blokadę od środka pralki dokręć
    dwa wkęty i wtedy wciągniesz blokadę do wymiany.

Oczywiście najważniejsze: wyłącz wtyczkę z sieci energetycznej.

Moderowany:

• Poziom 6  
    Dziękuję, w takim razie mogę prosić o podpowiedź demontażu górnego blatu?
  • Poziom 39  
    mich81 napisał:
    mogę prosić o podpowiedź demontażu górnego blatu?
    Ja również jestem bardzo ciekaw jak. A nawet jeżeli, to po co.
  • Poziom 6  
    bo prawdopodobnie wyrobiła się blokada i pranie zatrzymuje się na 2 minucie a potem pojawia się komunikat BOOR czyli problem jest z drzwiczkami

Dodano po 1 [minuty]:

BOOR
  • Poziom 6  
    bardzo proszę o instrukcje jak zdemontować gorny blat
  • Poziom 22  
    Przepraszam za wprowadzenie w błąd ,pomyliłem modele pralek .
    MEA CULPA
    Aby dostać się do blokady rozkręć prawy bok obudowy .
  • Poziom 6  
    no tak ale to mi za bardzo nic nie daje bo jest za mało miejsca żeby włożyć reke
  • Moderator AGD
    mich81 napisał:
    no tak ale to mi za bardzo nic nie daje bo jest za mało miejsca żeby włożyć reke

Miejsca jest dosyć, a że nie wygodnie to już inna sprawa.

Jakbym tak chciał za każdym razem całą pralkę rozbierać do wymiany blokady to bym na chleb nie zarobił :wink:
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mimo to, że moja odpowiedź była moderowana, uzasadnię Ci dlaczego był mi potrzebny kod serwisowy. Przesyłam Ci rysunki zlożeniowe, bo tylko po kodzie jestem w stanie sprawdzić z jaką pralką mam do czynienia nie naprawiam pralek od czasów pierwszej watki jak moi szanowni koledzy. Wg rysunków powinieneś sobie poradzić. A z filmikiem faux pas sorry.