Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Samsung DW-BG570B - Nieszczelne drzwiczki

31 Jan 2014 16:36 2235 2
  • Level 2  
    Witam!
    Mam problem z moją zmywarką. Sprawa wygląda następująco. Podczas pracy zmywarki zbiera się wilgoć pod blatem bezpośrednio nad drzwiczkami po prawej stronie. Wydaje mi się, że problem jest z uszczelką lub ze źle ustawionymi drzwiczkami. Gdy je dopycham po zamknięciu to z prawej strony można je jescze 2, 3 mm pchąć. Z lewej dochodzą do końca. Czy jest możliwość regulacji drzwiczek? A może problem tkwi w innym miejscu?
    Pozdrawiam!
  • Level 12  
    Witaj mam dokładnie ten sam problem z tą samą zmywarką.

Czy udał Ci się rozwiązać problem ?
  • Level 1  
    Witam!
    U mnie taka sama zmywarka i taki sam problem. Samsung (przynajmniej w tym modelu ) ma fatalne rozwiązanie dolnego uszczelnienia drzwi/komory.Para z misy wędruje wnętrzem drzwi oraz pod drewnianym frontem ku górze i uchodzi wszelkimi możliwymi szczelinami. Płyta frontu oraz meble przylegające do zmywarki puchną. Ja zauważyłem to po roku użytkowania kiedy front wygiął się w banan na tyle że dodatkowo rozszczelnił drzwi zmywarki. Serwis nie poradził sobie z tym problemem. Wymiana uszczelek nic nie dała, gdyż drzwi uległy już trwałej deformacji. Pod blatem i w narożach sąsiednich szafek zbierała się wilgoć. Tak więc usterki nie udało się nigdy usunąć. Przez jakiś czas użytkowałem zmywarkę ze zdjętym frontem - była wówczas pewna poprawa ale nie tędy droga. Ostatecznie zakupiłem nową innej firmy ze sprawdzonym patentem na szczelność a starą odesłałem do Samsunga niech maja na części.