Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer zakłóca telewizję w monitorze.

pjanowski2540 31 Sty 2014 22:12 702 2
  • #1 31 Sty 2014 22:12
    pjanowski2540
    Poziom 7  

Witam mam taki problem ,
    posiadam monitor Samsung S22C300 z wbudowaną TV,
    do komputera mam podłączone 2 monitory ,więc gdy na jednym mam włączoną telewizję korzystam z drugiego monitora ale podczas korzystania z komputera na telewizorze są zakłócenia. Gdy komputer jest wyłączony wszystko jest OK.
    Gdy czasami coś się uspokoi i nie ma zakłóceń mimo że komputer jest włączony (ale rzadko się to zdarza) podczas poruszenia myszką znowu pojawiają się zakłócenia , myszkę i klawiaturę mam bezprzewodową. Wydaje mi się że to raczej nie jest wina myszy/klawiatury ponieważ jak ją odłączę to zakłócenia są nadal. Odłączałem już też wszystko od komputera , zostawiłem tylko 2 monitor , kabel od zasilacza do komputera , nawet odłączyłem kabel Hdmi do monitora z TV , telewizja nadal jest włączona ale niestety nadal są zakłócenia :( Czym może być to spowodowane ? Zasilacz to OCZ CoreXstream 500w. Dodam też że kabel od anteny leży zaraz obok (jakieś 2-3 cm) kabla od przedłużacza do PC , oba kable znajdują się pod komputerem (przechodzą pod biurkiem , komputer jest a półce na wysokości 15 cm od podłogi) , czy to jest problemem ??

0 2
  • #2 31 Sty 2014 22:16
    Epox
    Poziom 38  

Uziemienie w gniazdku występuje?

0
  • #3 01 Lut 2014 09:32
    pjanowski2540
    Poziom 7  

Tak , ale monitor nie ma uziemiena.

0
TME logo Szukaj w ofercie