Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elto EF 1650D / ARDO AFL 1650 -

misiolowo 31 Sty 2014 22:51 780 0
  • #1 31 Sty 2014 22:51
    misiolowo
    Poziom 1  

Witajcie,

jako bardzo początkująca, chciałabym się poradzić kwestii najprostszej. Jak zdjąć pokrywę tego modelu pralki? Oglądałam tutoriale z modelami pralek, na których pokrywy były zdejmowane i wszystko wygląda logicznie, problem polega na tym, że ten model ma połączoną pokrywę z przednim panelem i próbowałam na wszelkie możliwe sposoby i NIC. Wyciągnęłam szufladę na detergenty, odkręciłam 4 śrubki trzymające prowadnice szuflady, odkręciłam śrubki trzymające pokrywę z tyłu - da się ją unieść delikatnie. Jednak zaglądając od tyłu, podważając, popychając itp pokrywa ani drgnie, nie widzę żadnego zaczepu, który mogłabym podważyć. Pokrywa jest zrośnięta z panelem przednim i ani drgnie w którymkolwiek kierunku. Może się jakoś zapiekło, ale jak podpowiecie kierunek, to będę odważniejsza w naginaniu i naciąganiu, bez manuala boję się, że to się połamie.

A pokrywę chcę ściągnąć, ponieważ pralka przecieka zaraz po włączeniu i mam podejrzewania, że może się coś poluzowało (ostatnio kilkukrotnie pralka była przestawiana). Jednak bez zdjęcia pokrywy nie zdziałam nic i strasznie mnie to frustruje.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc!!

0 0