Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie o zasilanie stałe w tablecie goclever terra 70l

01 Lut 2014 00:38 2979 8
  • Poziom 10  
    Witam nie znalazłem odpowiedniego działu dlatego piszę tu a potrzebuje tylko wiedzy posiadam tablet goclever terra 70l i plaje do internetu w domu korzystać ale nie wiem czy mogę nie odłączać ładowarki w ten sposób uszkodzę baterię czy mie ewentualnie jak zrobić stałe zasilanie
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Możesz nie odłączać ładowarki. W tablecie jest elektronika, która tego pilnuje.
  • Poziom 10  
    Super czyli nie uszkodzę baterii będzie działać jak laptop super chce taki komputerek se z tableta zrobić podpiąć peryferia jak mysz klawiatura hub głośniki czytnik kart ostatnio czytałem ze jest napęd cd pod android i tylko do internetu gg itp muzyki używać mogę podpiąć tuner dvb t i mieć opcje oglądania tv i w dzień ograniczyć sobie w ten sposób komputer albo zamknąć na wzór laptopa to wszystko tylko nie wiem jak to złożyć
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Doradzam jednak raz na miesiąc lub raz na dwa miesiące baterię rozładować do minimum.
  • Poziom 10  
    Super rozumiem teraz używać na ładowarce ale czasem podładować od zera acha a da się używać jak odłączę baterie zrobię wyłącznik baterii i bym tylko ładował używał gdy bym po za domem był nigdzie nie zalazłem jakie bateria ma napięcie moze zmienił bym ją na większej pojemnośći
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Jeżeli chcesz dostać się do baterii, to musisz tablet otworzyć. Jak otworzysz to stracisz gwarancję. Za mocno nie kombinuj. Zresztą zasilacz od tableta nie "uciągnie" tableta bez baterii.
  • Poziom 10  
    A cha czyli jak mi przekazałaś raz na kilka miesięcy nie włączyć na ładowarce i załadować czyli tak będę używał a co zrobić jeśli już żywot bateria skończy jaką dobrać nie wiem o jakim napięciu powinna być
  • Poziom 31  
    Jestem facetem. Doradzałem co jakiś czas nie podłączać ładowarki i pracować tylko na baterii aż na ekranie pokaże się napis "podłącz ładowarkę".
  • Poziom 10  
    Spoko już wiem sporo aby tylko tak długo wytrzymał na baterii i posłużył jak urządzenie do rozrywki jak opisałem po co mi w małym pomieszczeniu kupować sprzęt audio-tv jak mogę zastąpić tabletem a zarazem fajnie to zmontować wpadł mi pomysł by w takie starego radia w obudowę wsadzić tablet

Link