Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elmark
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wyprzedaż elektroniki :)

sithlord666 01 Lut 2014 11:23 1281 0
  • #1 01 Lut 2014 11:23
    sithlord666
    Poziom 14  

Witam,

trochę rzeczy elektronicznych zalega mi w mieszkaniu, dlatego postanowiłem zrobić tu taką małą, swoistą wyprzedaż.
    Wszystkie przedmioty z wyjątkiem jednego, o którym będzie mowa za chwilę, są w pełni sprawne i gotowe do użytku. Nie będę rozpisywał specyfikacji każdego przedmiotu, bo to ogłoszenie byłoby wtedy za długie.
    Wszystkie przedmioty są do odebrania we Wrocławiu - aktualnie mieszkam w tym mieście.
    Do każdego przedmiotu podam proponowaną cenę - każdą można negocjować.

1.
    Komputer, głównie używany do Internetu. Przestał być potrzebny, gdy zakupiony został notebook, dlatego teraz stoi i czeka na nowego właściciela. Jego specyfikacja przedstawia się następująco:
    - Procesor Pentium 4 2.66GHz, 512K Cache, 533MHz FSB
    - 1GB RAM DDR
    - Płyta główna ECS KOB845Gx
    - Zintegrowana z MOBO grafika Intela
    - HDD 120GB
    - Napęd CD LG
    - Zasilacz Tracer 4Life 450 HellFire Silent
    - TP-Link karta Wi-Fi PCI 54mb/s tl-wn551g
    - Monitor 15" LCD Samsung SyncMaster 152N
    - Klawiatura Titanium TK101
    - Myszka Genius Micro-Traveler
    - Wszystko zamknięte w standardowej obudowie ATX Fine-II.

Cena: ~150zł (komputer mogę sprzedać bez któregoś z peryferiów, np. monitora - cena wtedy spada do ~100zł - jednostkę chcę sprzedać w całości, nie rozdrabniam się na sprzedaż konkretnych części)

2.
    Mikrofon pojemnościowy do komputera Yoga EM-278. Bardzo dobra jakość dźwięku, idealnie nadający się dla osób, które bawia się w podcasty, radia internetowe itp.

Cena: ~70zł

3.
    Karta graficzna Palit NVidia GeForce 4 MX440
    - 8x AGP
    - 64mb DDR
    - TV-OUT

Cena: ~10zł

4.
    Karta graficzna ATI Radeon 9200
    - 8x AGP
    - 128mb DDR
    - TV-OUT

Cena: ~20zł

5.
    Karta graficzna Palit Sonic NVidia GeForce 7300 GT
    - 8x AGP
    - 256 mb DDR3
    - TV-OUT
    - DVI

Cena: ~60zł

6.
    Zestaw słuchawkowy z wbudowanym mikrofonem Plantronics Audio 476 DSP (przy tym przedmiocie widać zużycie gąbek na słuchawkach, co w ogóle nie przeszkadza w użytkowaniu).

Cena: ~30zł

7.
    Pamięć RAM do laptopa marki Kingston w kościach 2x 1GB DDR2.

Cena (za sztukę): ~30zł
    Cena (za komplet): ~50zł

8.
    Telefon komórkowy Samsung GT-E1180 wraz z ładowarką (bez simlocka).

Cena: ~40zł

9.
    Kość pamięci RAM do komputera stacjonarnego firmy NTT System w kości 256mb DDR.

Cena: ~5zł

10.
    Podstawka pod mysz podświetlana diodami LED z 5 portami USB + kabel.

Cena: ~15zł

11.
    Telefon komórkowy Sony Ericsson W350i (simlock Orange) wraz z:
    - kablem USB
    - przejściówką z gniazda ładowania na mini jack
    - ładowarką
    - kartą pamięci 2GB oraz adapterem do tejże karty

właśnie z tym przedmiotem jest pewien problem, a mianowicie: posiadam ten telefon od dawna, był eksploatowany dość mocno, dlatego:
    - tylna klapka była odczepiona o jeden raz za dużo, w związku z tym oderwały się zawiasy, a co za tym idzie - zmuszony byłem użyć kawałka taśmy klejącej, aby klapka trzymała się na miejscu - nie dzieje się nic złego podczas normalnego użytkowania telefonu
    - telefon ma problem z gniazdem, tzn. trzeba się namęczyć z ładowarką, aby w ogóle się podładował. Sprawdzałem, czy to nie wina ładowarki, jednak wyszło na to, że gniazdo w telefonie może być naruszone. Jest to oczywiście do naprawienia, jednak z racji nie korzystania z telefonu nie czułem potrzeby, aby to zrobić.

Cena: ~40zł

Każdy przedmiot oczywiście jest na sprzedaż osobno, wystarczy napisać, co kogo interesuje - jeśli jakiś sprzęt zostanie już sprzedany, ogłoszenie zostanie zaktualizowane. Możliwe jest oczywiście kupno wszystkiego od razu.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Elmark